Rok:

Výsledky ročníku 2011 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Ho
3
Ja
4
Ol
5
Ra
6
Se
7
Kr
8

9
Vr
10
Body
1. Dolní Němčice 155 17,50JH
7
20
15
20
8
17
20
10
17
0
134
2. Sedlatice 132 16,50JI
8
-
17
--
15
17
20
15
20
112
3. Olešná 111 17,46HB
15
8
7
17
0
11
13
13
13
6
103
4. Stará Říše 106 17,07JI
0
-
0
-
0
20
15
17
0
17
69
5. Pavlov 100 17,38JI
11
-
11
0
20
13
6
7
0
0
68
6. Předín 98 17,48TR
13
7
0
7
15
5
0
8
13
15
83
7. Boršov 87 17,50JI
0
17
1
10
0
0
10
11
5
11
65
8. Krasonice 71 17,61JI
0
15
2
0
9
6
7
15
-
10
64
9. Mladoňovice 63 17,59TR-
0
4
8
0
0
5
1
9
13
40
10. Jakubov u Moravských Budějovic 51 17,65TR
0
0
13
0
5
0
-
9
4
0
31
11. Urbanov 47 17,80JI
9
-
20
-
3
9
0
0
0
-41
12. Sedlejov 41 18,31JI
0
6
8
0
11
4
0
5
0
-34
-. Radotice 41 19,15TR
0
13
6
4
7
0
0
3
0
8
41
14. Želetava 40 17,79TR
0
9
0
9
10
0
0
0
3
7
38
15. Petrovice 37 17,21TR
17
-------
20
-37
-. Dolní Němčice B 37 18,53JH
4
5
9
5
0
0
9
0
1
0
33
17. Šašovice 36 18,67TR
2
10
0
6
2
0
0
6
10
0
36
18. Kněžice 35 18,29TR
0
-
10
--
8
--
0
9
27
19. Radkov 31 19,28JI
1
11
3
0
6
2
2
1
0
0
26
20. Květinov 28 17,91HB---
11
17
-----28
21. Horky 25 18,85TR
0
0
0
0
-
3
11
0
2
3
19
22. Nevcehle 20 16,84JI
20
-
0
-------20
-. Pavlov B 20 18,97JI
0
--
3
4
0
0
4
8
0
19
24. Hluboké 15 18,17TR---
15
------15
25. Krokočín 13 18,26TR---
13
------13
-. Nová Ves u Světlé 13 18,29HB----
13
-----13
27. Panská Lhota 8 18,82JI----------0
28. Myslibořice 7 19,08TR---
0
----
7
-7
29. Sokolí 6 19,20TR--------
6
-6
30. Lavičky 5 18,45ZR
5
---------5
-. Budeč 5 19,56JH
0
0
0
0
-
1
0
0
0
0
1
-. Vranín 5 20,00TR-
4
-
1
0
-
0
0
0
0
5
-. Nová Říše 5 20,81JI
0
-
5
--
0
0
---5
34. Jestřebí 4 20,06JI------
4
---4
-. Knínice 4 23,77JI-----
0
-
0
-
4
4
36. Kamenice nad Lipou 3 18,73PE
3
---------3
-. Strachoňovice 3 18,78JI
0
----
0
----0
-. Jindřichovice 3 19,87JI--
0
0
-
0
3
0
0
-3
39. Strmilov 2 20,12JH---------
2
2
40. Dolní Krupá B 1 20,24HB----
1
-----1
-. Nová Ves 1 21,51JI
0
-----
0
-
0
-0
-. Komárovice 1 28,25TR--
0
------
1
1
43. Jankov 0 18,43PE
0
---------0
-. Radonín 0 18,53TR--
0
--
0
0
-
0
-0
-. Kámen 0 18,78HB----
0
-----0
-. Bohdalín 0 19,18PE----------0
-. Bransouze 0 19,25TR----------0
-. Kamenička 0 20,00JI----------0
-. Bílý Kámen 0 20,75JI------
0
-
0
-0
-. Věž 0 20,90HB----
0
-----0
-. Kamenička B 0 21,37JI----------0
-. Lesůňky 0 21,99TR---------
0
0
-. Krahulčí 0 22,08JI-----
0
0
---0
-. Světlá nad Sázavou 0 23,26HB----
0
-----0
-. Brtnička 0 24,56TR--------
0
-0
-. Oponešice 0 24,95TR--
0
0
------0
-. Markvartice 0 25,68JI
0
---------0
-. Bítovánky 0 26,95TR--
0
-------0
-. Příseka 0 28,39HB
0
---------0
-. Žižkovo Pole 0 NPHB----
0
-----0
-. Trnava 0 NPTR--------
0
-0
-. Hornice 0 NPTR---
0
-----
0
0
-. Kejžlice 0 NPPE----------0
-. Heřmaneč 0 NPJH-
0
--------0
-. Český Rudolec 0 NPJH
0
---------0
-. Rozseč 0 NPJI----------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Ho
3
Ja
4
Ol
5
Ra
6
Se
7
Kr
8

9
Vr
10
Body
1. Rozseč 70 18,23JI
8
0
4
8
8
10
10
10
0
6
64
2. Předín 54 18,03TR
2
0
6
3
10
4
8
3
0
10
46
3. Sedlejov 53 18,41JI
1
10
8
2
2
6
6
6
4
3
48
4. Trnava 49 17,95TR
6
8
0
4
4
1
0
4
0
4
31
5. Jindřichovice 39 17,87JI-
4
1
6
6
0
4
2
10
2
35
6. Boršov 28 19,20JI
0
6
2
0
1
8
1
0
0
8
26
7. Radonín 24 18,09TR
0
3
3
0
3
3
2
0
2
0
16
8. Šašovice 21 19,08TR
0
-
0
0
-
2
-
8
3
1
14
9. Nevcehle 20 16,27JI
0
-
10
--
0
--
0
-10
10. Svatoslav 18 17,93TR---
10
----
8
-18
11. Výčapy Q 10 17,46TR
10
---------10
12. Lhotky Sport 6 19,39ZR------
0
-
6
-6
13. Nevcehle B 4 19,52JI
4
--
0
--
0
0
--4
14. Urbanov 3 20,08JI
0
2
0
0
0
-
0
1
0
-3
-. Výčapy 3 20,19TR
3
---------3
16. Mladoňovice 1 20,74TR---
1
-----
0
1
17. Myslibořice 0 20,13TR--------
0
-0
-. Dolní Krupá B 0 20,64HB----
0
-----0
-. Nová Ves 0 22,42JI------
0
-
0
-0
-. Nová Ves 0 24,34ZR----
0
-----0
-. Kamenice nad Lipou 0 24,69PE
0
---------0
-. Dolní Krupá 0 24,69HB----
0
-----0
-. Žižkovo Pole 0 NPHB----
0
-----0
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 NPPB
0
---------0
-. Hornice 0 NPTR---------
0
0
-. Kněžice 0 NPTR----------0


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: