Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. St
1
Ho
2
Ne
3
Ra
4
Ml
5
Kr
6
Ja
7
Se
8

9
Do
10
Pa
11
Vr
12
1. Sedlatice 209 16,28JI
20
20
20
20
17
20
0
20
20
15
17
20
2. Dolní Němčice 129 16,87JH
17
13
17
13
0
15
0
0
15
7
17
15
3. Stará Říše 120 16,36JI
0
17
0
9
20
0
20
17
--
20
17
4. Jakubov u Moravských Budějovic 117 16,99TR
0
0
15
17
8
0
11
15
11
17
10
13
5. Boršov 108 16,95JI
0
0
7
8
10
17
3
13
17
20
13
0
-. Krasonice 108 17,27JI
11
15
11
15
15
6
4
9
0
13
0
9
7. Předín 94 17,00TR
15
0
8
7
6
11
17
7
10
9
2
2
8. Mladoňovice 91 17,37TR
13
8
0
3
13
10
8
10
9
3
8
6
9. Želetava 67 17,34TR
5
1
10
0
5
13
5
11
5
2
7
3
10. Horky 66 17,47TR
0
4
10
4
1
8
0
8
9
11
3
8
11. Kněžice 65 17,41TR
3
0
4
11
0
7
17
-
13
0
0
10
12. Dolní Němčice B 64 17,43JH
9
10
15
10
0
0
13
0
-
0
0
7
13. Oponešice 45 17,54TR
7
5
5
0
0
3
10
0
0
4
0
11
14. Radotice 43 17,82TR
8
6
6
0
9
2
7
0
0
0
5
0
15. Sedlejov 40 17,69JI
0
7
3
0
3
5
6
0
0
8
4
4
16. Jindřichovice 37 17,69JI
4
0
0
-
7
9
9
0
7
0
0
1
17. Čikov 20 17,59TR-
9
--
11
---
0
---
18. Radkovice u Budče 16 18,34TR
6
3
0
6
0
0
0
0
0
-
1
-
19. Hornice 15 18,43TR
0
0
--
0
-
0
3
6
6
0
0
20. Budeč 11 18,85JH
0
0
0
5
0
4
-
0
2
0
0
0
21. Žďár 10 17,62JH---------
10
--
-. Trnava 10 17,92TR
10
-----------
-. Sedlatice B 10 17,97JI
0
0
0
1
0
0
2
1
0
0
6
0
-. Nevcehle B 10 18,93JI
0
-
0
-
0
-
0
4
0
1
0
5
25. Bohdalín 9 17,61PE----------
9
-
26. Radkov 8 19,28JI
0
0
2
0
-
0
0
5
1
0
0
-
27. Sedlejov F 6 18,99JI-------
6
----
28. Krahulčí 5 18,56JI--
0
0
-
0
-
0
0
5
0
-
29. Strachoňovice 4 18,57JI--
0
-
4
-
0
0
--
0
-
-. Radonín 4 18,91TR-
0
--
0
---
4
-
0
-
-. Urbanov 4 19,05JI
2
0
0
--
0
-
2
----
32. Jestřebí 3 19,53JI
0
0
1
2
0
-------
33. Bílý Kámen 2 18,70JI-
2
0
----
0
----
-. Chlum 2 19,04TR----
2
-------
-. Výčapy 2 19,05TR
2
0
----------
36. Nevcehle 0 16,97JI
0
---------
0
-
-. Petrovice 0 17,77TR-
0
----------
-. Pavlov 0 18,46JI--
0
-------
0
-
-. Kamenice nad Lipou 0 18,88PE----------
0
-
-. Police 0 19,63TR-----
0
-----
0
-. Kamenička 0 19,69JI
0
---------
0
-
-. Dolní Smrčné 0 20,02JI-------
0
--
0
-
-. Stará Říše C 0 20,14JI
0
----
0
0
0
0
0
0
0
-. Vranín 0 20,45TR-
0
0
0
0
0
0
0
0
--
0
-. Kamenice 0 20,67JI----------
0
-
-. Kaliště 0 23,23JI--
0
----
0
----
-. Bransouze 0 24,74TR----------
0
-
-. Budkov 0 24,77TR----
0
-------
-. Mastník 0 25,19TR-
0
----------
-. Nové Syrovice 0 35,16TR------
0
-----
-. Pavlov B 0 NPJI----------
0
-
-. Nová Ves 0 NPJI
0
-----------
-. Vémyslice 0 NPZN-
0
----------
-. Dešná B 0 NPJH-----------
0
-. Myslibořice 0 NPTR-
0
----------
-. Ústrašice 0 NPTA--
0
---------
-. Knínice 0 NPJI
0
0
0
0
--------
-. Rácovice 0 NPTR-
0
----------
-. Cidlina 0 NPTR-
0
----------
-. Stará Říše ZZ TOP 0 NPJI
0
-----------
-. Heřmaneč 0 NPJH---------
0
--
-. Lipník 0 NPTR-
0
--
0
-------
-. Petrovice B 0 NPTR----
0
-------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. St
1
Ho
2
Ne
3
Ra
4
Ml
5
Kr
6
Ja
7
Se
8

9
Do
10
Pa
11
Vr
12
1. Nevcehle 90 16,84JI
10
10
8
10
2
0
10
10
10
0
10
10
2. Sedlejov 60 17,63JI
6
0
2
0
10
3
8
8
6
1
8
8
3. Mladoňovice 54 18,11TR
1
6
1
8
6
8
0
0
6
8
4
6
4. Radonín 53 17,90TR
8
4
4
6
4
6
2
1
0
10
6
2
5. Trnava BUSTR 37 17,51TR
2
8
3
0
0
10
1
6
0
6
1
0
6. Boršov 32 18,54JI
0
2
6
2
0
4
6
4
2
3
0
3
7. Předín 28 18,59TR
4
3
0
3
0
2
4
0
8
2
2
0
8. Jakubov u Moravských Budějovic 17 18,67TR
0
0
-
4
3
0
0
2
0
4
0
4
9. Jindřichovice 14 18,20JI
3
1
0
0
8
1
0
0
0
0
0
1
10. Petrůvky 10 16,76TR--
10
---------
11. Horky 9 18,73TR-----
0
3
3
3
--
0
12. Trnava 2 19,95TR
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
0
-
13. Olešná 0 18,18HB----------
0
-
-. Vítonice 0 19,29ZN----------
0
-
-. Nová Říše 0 19,48JI-----
0
0
0
-
0
0
0
-. Myslibořice 0 20,54TR-
0
----------
-. Budkov 0 21,33TR----
0
------
0
-. Strachoňovice 0 22,62JI--
0
---
0
0
--
0
-
-. Hornice 0 26,43TR----
0
-------
-. Nová Ves 0 28,04JI
0
-----------
-. Lipník 0 37,45TR-
0
----------
-. Štěměchy 0 38,34TR--------
0
---


Celkem se účastnilo:  85 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: