Rok:

Body v tipovací soutěži

Poř.JménoVýsledekTipů
1.Michal Matějíček 471 67
2.Radek Staněk 197 34
3.Honza Adamec 195 30
4.Zdeněk Juřík 138 14
5.Josef Navrátil 137 23
6.Jan Zahradník 130 21
7.Petr Kropáč 127 32
8.Jakub Picmaus 90 10
9.Milan Pařil 75 11
10.Luboš Veselý 74 4
11.Petr Jezek 68 13
12.Luboš Bartoň 67 8
13.Radek Möller 64 12
14.Standa Augustin 59 8
15.Vojta Žanda 57 6
16.Martin Běhounek 56 16
17.František Ondrák 52 10
18.Radek Troch 42 9
19.Aleš Coufal 40 4
20.Jaroslav Vejtasa 39 13
21.Lukáš Nosek 35 3
22.Tomáš Krajíček 35 3
23.Radek Janda 33 7
24.Milan Šafránek 30 11
25.Karolína Javůrková 28 4
26.Petr Skřivánek 28 7
27.Lukáš Svoboda 27 7
28.Ladinek Carda 24 1
29.Lukáš Novák 24 5
30.Daniel Štěpánek 24 1
31.Petr Zerzánek 23 1
32.Leňule Vaňková 23 3
33.Luboš John 22 1
34.Radek Janda 22 14
35.ABC DEF 22 5
36.Jakub Picmaus 22 1
37.Martin Dvorak 21 3
38.Michaela Malá 21 3
39.Libor Plodík 20 3
40.Martin Běhounek 20 12
41.Tomáš Veselý 20 1
42.Libor 19 1
43.Petr Beránek 19 2
44.Dominik Veleba 18 5
45.Zbyněk Pokorný 18 3
46.Hana Jarolímková 16 3
47.Lucie Samková 15 2
48.René Křikava 15 4
49.Daniel Peřina 14 2
50.Lukáš Brtník 12 1
51.Pavel Borczák 11 2
52.Jan Pech 11 1
53.Marcel Jancík 8 2
54.Lubomir Hanustiak 7 2
55.Ivana Hynčicová 6 13
56.Luboš Kopřiva 6 2
57.Lenka Vaňková 5 3
58.Radim Svěchota 2 1
59.Vladislav Filip 1 1
60.milada mácová 0 1
61.Adam Nevřela 0 2
62.Tom 0 1
63.Jakub Šimka 0 1
64.Martin Mařík 0 1
65.Tomáš Mareček 0 1
66.Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz 0 2
67.Jakub Seehofner 0 1
68.Dominik Veleba 0 3
69.Petr Kadlec 0 1
70.Aleš Havelka 0 2
71.Zbyněk Pokorný 0 1
72.Vláda Dvořák 0 1
73.Milan Pařil 0 1
74.Martin Šebesta 0 1
75.Patrik Bejček 0 1
76.Rosťa Neuwirth 0 1
77.Verča Hrubá 0 1
78.Libor Gajdůšek 0 2
79.Jarda Hejda 0 1
80.Zdenda Krejčí 0 4
81.Jan Jeřábek 0 1
Poř.JménoVýsledekTipů


TOP 10 - Přesné určení výsledku kategorie muži

Poř.JménoVýsledek
1.Michal Matějíček 2x
2.Radek Möller 1x
3.Honza Adamec 1x

TOP 10 - Tip do výsledku muži ±0,1 s

TOP 10 - Tip do výsledku muži ±0,2 s

Body v tipovací soutěži

Poř.JménoVýsledekTipů
1.Michal Matějíček 232 66x
2.Petr Kropáč 188 32x
3.Honza Adamec 117 29x
4.Martin Běhounek 77 12x
5.Radek Möller 76 7x
6.Jakub Picmaus 64 10x
7.František Ondrák 60 10x
8.Zdeněk Juřík 54 12x
9.Ivana Hynčicová 54 13x
10.Josef Navrátil 47 21x
Poř.JménoVýsledekTipů


TOP 10 - Přesné určení výsledku kategorie ženy

Poř.JménoVýsledek
1.Petr Kropáč 1x
2.Radek Janda 1x
3.Honza Adamec 1x
4.Lukáš Novák 1x

TOP 10 - Tip do výsledku ženy ±0,1 s

TOP 10 - Tip do výsledku ženy ±0,2 s