Bookmark and Share

Vyhláška rady č. 1

Vydáno dne 05. 08. 2014 (2249 x přečteno)

Doplňující informace k 8. kolu JOL v Sedlejově.


Vyhláška rady Jihlavské OPEN ligy v p.ú. č. 1

Rada Jihlavské OPEN ligy stanovuje touto vyhláškou doplňující informaci k 8. kolu JOL v Sedlejově. Předpis je závazný pro všechny účastníky soutěží Jihlavské OPEN ligy 2014.

Rada zvážila všechna fakta. V pravidlech se píše:

"V případě ukončení závodu po poruše časomíry delší než jedna hodina je v kompetenci pořadatele dále v soutěži pokračovat a dokončit soutěž, ale tento závod již nebude započítán do ligy."

Z toho jasně vyplývá, že závod se v rámci ligy nahrazovat nebude. Proti nahrazování soutěže se vyslovila většina členů rady a i řada ženských družstev. Nicméně jsme se rozhodli, že se v Předíně po finále mužů nahradí ženská soutěž ze Sedlejova čistě mimo ligu. To znamená, že se bude soutěžit o poháry a věcné i finanční ceny. Sedlejov jako pořadatel se rozhodl, že v této náhradní soutěži budou moct po zaplacení startovného startovat i ta družstva, která v Sedlejově nahlášena nebyla. Co se týče pravidel tohoto náhradního kola pro ženy, tak jsou plně v kompetenci pořadatele, tedy SDH Sedlejov. Vyhlášení 9. kola JOL v Předíně bude provedeno po skončení náhradního kola za Sedlejov. To znamená, že celá soutěž se protáhne zhruba o jednu hodinu.

Předpis nabývá účinnosti začátkem soutěže JOL v Předíně 9. 8. 2014.

 

 

 

5. 8. 2014                                                                                                             Aleš Daňhel

                                                                                                                         předseda rady ligyDalší články

Jihlavské liga OPEN v pú

    Skupiny článků