Rok:

Výsledky ročníku 2008 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Br
1
Ne
2
Ho
3
Ja
4
Kn
5
Ma
6
Se
7
Do
8
Pa
9
Ur
10
1. Dolní Němčice 145 16,97JH
17
15
15
13
20
11
2
20
15
17
2. Urbanov 101 17,20JI
20
11
-
11
-
17
-
11
11
20
3. Sedlatice 90 16,96JI--
17
20
-
20
20
-
13
-
4. Želetava 81 17,09TR-
13
0
15
17
0
17
8
0
11
5. Předín 79 17,05TR
13
10
-
17
0
13
11
--
15
6. Sedlejov 69 17,68JI
0
17
0
7
0
8
10
4
10
13
7. Horky 65 18,40TR-
5
11
8
9
9
13
5
5
0
8. Jakubov u Moravských Budějovic 63 18,02TR
6
0
4
2
8
0
15
15
8
5
9. Pavlov 56 17,04JI
11
-
20
0
1
15
9
0
0
0
10. Nevcehle 50 16,80JI-
20
------
20
10
11. Radkov 45 18,96JI
9
3
9
1
10
2
8
0
3
0
12. Panská Lhota 44 17,93JI
15
9
-
9
11
0
---
0
13. Sedlejov B 36 19,03JI--
0
4
6
7
5
9
1
4
14. Kněžice 31 18,68TR
2
4
0
6
0
5
6
-
2
6
15. Krasonice 27 18,10JI
0
0
0
0
0
10
0
13
4
0
16. Žďár 26 17,42JH-
0
-----
17
-
9
17. Jindřichovice 24 18,79JI--
10
5
0
0
-
6
-
3
18. Boršov 21 18,62JI
8
----
3
4
-
6
-
19. Olešná 17 16,85HB--------
17
-
20. Hvězdoňovice 15 18,38TR----
15
-----
21. Stará Říše 14 18,58JI-
0
0
0
-
0
0
-
7
7
22. Lavičky 13 18,12ZR--
13
-------
-. Kámen 13 18,60HB----
13
-----
-. Sokolí 13 19,37TR-
6
----
7
---
25. Radonín 12 20,69TR
7
---
5
-
0
---
-. Mirošov 12 20,71JI
0
0
7
0
4
1
0
0
---
-. Brtnice 12 21,15JI
5
-
5
-
2
0
----
28. Komárovice 11 19,07TR--
8
3
------
29. Kejžlice 10 17,80PE---
10
------
-. Uhřínovice 10 20,13JI
10
---------
31. Podmoklany 9 18,35HB--------
9
-
32. Chotěmice 8 18,95TA-
8
--------
-. Petrovice 8 20,37TR-
0
-------
8
34. Dvorce 7 19,16JH-
7
--------
-. Strachoňovice 7 19,84JI
0
2
----
3
-
0
2
-. Nová Ves 7 20,22TR----
7
-----
37. Český Rudolec 6 19,55JH-
0
---
6
0
---
-. Markvartice 6 21,07JI-
0
6
0
--
0
-
0
-
39. Rozseč 3 21,48JI--
0
-
3
0
0
0
0
-
-. Bítovánky 3 21,61TR--
3
0
-
0
----
-. Dolní Smrčné 3 27,47JI
3
---------
42. Trnava 1 21,63TR-
1
-------
0
-. Šašovice B 1 22,85TR--
1
-------
-. Šašovice 1 28,88TR--
0
------
1
45. Markvarec 0 18,37JH-------
0
--
-. Heřmaneč 0 20,18JH-------
0
0
-
-. Stanoviště 0 20,64BO------
0
---
-. Bítovánky B 0 21,18TR---
0
------
-. Vranín 0 21,68TR---
0
----
0
-
-. Budkov 0 22,75TR--
0
-------
-. Litovany 0 24,86TR---
0
------
-. Nová Říše 0 25,72JI-----
0
0
---
-. Nevcehle B 0 27,73JI-
0
--------
-. Markvartice B 0 28,13JI-----
0
----
-. Milíčov 0 32,64JI------
0
---
-. Mastník 0 35,37TR--
0
-------
-. Třeštice 0 54,81JI-
0
--------
-. Lesná 0 NPTR--
0
-------
-. Mirošov B 0 NPJI
0
---------
-. Budíkovice 0 NPTR-
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Br
1
Ne
2
Ho
3
Ja
4
Kn
5
Ma
6
Se
7
Do
8
Pa
9
Ur
10
1. Sedlejov 65 17,38JI
10
0
6
2
8
3
10
8
8
10
2. Rozseč 48 18,06JI
1
8
0
-
6
8
6
10
6
3
3. Radonín 38 18,45TR
6
4
-
8
0
10
2
--
8
4. Předín 27 19,30TR--
2
4
4
6
3
6
2
0
5. Nevcehle 22 16,31JI-
10
-----
2
10
0
6. Sedlatice 18 19,05JI--
10
0
--
8
---
-. Boršov 18 20,85JI
8
3
---
0
4
-
3
-
8. Hojkov 17 19,24JI--
8
6
3
-----
9. Jindřichovice 16 20,86JI---
0
2
4
-
4
-
6
10. Kněžice 15 21,63TR
0
1
-
3
1
2
0
-
4
4
11. Výčapy 12 18,28TR----
10
----
2
12. Trnava 10 18,38TR---
10
------
13. Dvorce 6 19,88TA-
6
--------
14. Nová Říše 5 23,60JI-----
1
1
3
--
-. Markvartice 5 23,74JI
2
-
1
1
-
0
0
-
1
-
16. Chlum 4 22,83TR
4
---------
-. Šašovice 4 26,64TR--
4
-------
18. Chotěmice 2 21,96TA-
2
--------
19. Stará Říše 1 28,39JI--------
0
1
20. Jakubov u Moravských Budějovic 0 43,18TR---
0
------


Celkem se účastnilo:  80 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: