Rok:

Výsledky ročníku 2011 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Ho
3
Ja
4
Ol
5
Body
1. Dolní Němčice 155 17,50JH
7
20
15
20
8
70
2. Sedlatice 132 16,50JI
8
-
17
--25
3. Olešná 111 17,46HB
15
8
7
17
0
47
4. Stará Říše 106 17,07JI
0
-
0
-
0
0
5. Pavlov 100 17,38JI
11
-
11
0
20
42
6. Předín 98 17,48TR
13
7
0
7
15
42
7. Boršov 87 17,50JI
0
17
1
10
0
28
8. Krasonice 71 17,61JI
0
15
2
0
9
26
9. Mladoňovice 63 17,59TR-
0
4
8
0
12
10. Jakubov u Moravských Budějovic 51 17,65TR
0
0
13
0
5
18
11. Urbanov 47 17,80JI
9
-
20
-
3
32
12. Sedlejov 41 18,31JI
0
6
8
0
11
25
-. Radotice 41 19,15TR
0
13
6
4
7
30
14. Želetava 40 17,79TR
0
9
0
9
10
28
15. Petrovice 37 17,21TR
17
----17
-. Dolní Němčice B 37 18,53JH
4
5
9
5
0
23
17. Šašovice 36 18,67TR
2
10
0
6
2
20
18. Kněžice 35 18,29TR
0
-
10
--10
19. Radkov 31 19,28JI
1
11
3
0
6
21
20. Květinov 28 17,91HB---
11
17
28
21. Horky 25 18,85TR
0
0
0
0
-0
22. Nevcehle 20 16,84JI
20
-
0
--20
-. Pavlov B 20 18,97JI
0
--
3
4
7
24. Hluboké 15 18,17TR---
15
-15
25. Krokočín 13 18,26TR---
13
-13
-. Nová Ves u Světlé 13 18,29HB----
13
13
27. Panská Lhota 8 18,82JI-----0
28. Myslibořice 7 19,08TR---
0
-0
29. Sokolí 6 19,20TR-----0
30. Lavičky 5 18,45ZR
5
----5
-. Budeč 5 19,56JH
0
0
0
0
-0
-. Vranín 5 20,00TR-
4
-
1
0
5
-. Nová Říše 5 20,81JI
0
-
5
--5
34. Jestřebí 4 20,06JI-----0
-. Knínice 4 23,77JI-----0
36. Kamenice nad Lipou 3 18,73PE
3
----3
-. Strachoňovice 3 18,78JI
0
----0
-. Jindřichovice 3 19,87JI--
0
0
-0
39. Strmilov 2 20,12JH-----0
40. Dolní Krupá B 1 20,24HB----
1
1
-. Nová Ves 1 21,51JI
0
----0
-. Komárovice 1 28,25TR--
0
--0
43. Jankov 0 18,43PE
0
----0
-. Radonín 0 18,53TR--
0
--0
-. Kámen 0 18,78HB----
0
0
-. Bohdalín 0 19,18PE-----0
-. Bransouze 0 19,25TR-----0
-. Kamenička 0 20,00JI-----0
-. Bílý Kámen 0 20,75JI-----0
-. Věž 0 20,90HB----
0
0
-. Kamenička B 0 21,37JI-----0
-. Lesůňky 0 21,99TR-----0
-. Krahulčí 0 22,08JI-----0
-. Světlá nad Sázavou 0 23,26HB----
0
0
-. Brtnička 0 24,56TR-----0
-. Oponešice 0 24,95TR--
0
0
-0
-. Markvartice 0 25,68JI
0
----0
-. Bítovánky 0 26,95TR--
0
--0
-. Příseka 0 28,39HB
0
----0
-. Hornice 0 NPTR---
0
-0
-. Kejžlice 0 NPPE-----0
-. Heřmaneč 0 NPJH-
0
---0
-. Rozseč 0 NPJI-----0
-. Český Rudolec 0 NPJH
0
----0
-. Žižkovo Pole 0 NPHB----
0
0
-. Trnava 0 NPTR-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Ho
3
Ja
4
Ol
5
Body
1. Rozseč 70 18,23JI
8
0
4
8
8
28
2. Předín 54 18,03TR
2
0
6
3
10
21
3. Sedlejov 53 18,41JI
1
10
8
2
2
23
4. Trnava 49 17,95TR
6
8
0
4
4
22
5. Jindřichovice 39 17,87JI-
4
1
6
6
17
6. Boršov 28 19,20JI
0
6
2
0
1
9
7. Radonín 24 18,09TR
0
3
3
0
3
9
8. Šašovice 21 19,08TR
0
-
0
0
-0
9. Nevcehle 20 16,27JI
0
-
10
--10
10. Svatoslav 18 17,93TR---
10
-10
11. Výčapy Q 10 17,46TR
10
----10
12. Lhotky Sport 6 19,39ZR-----0
13. Nevcehle B 4 19,52JI
4
--
0
-4
14. Urbanov 3 20,08JI
0
2
0
0
0
2
-. Výčapy 3 20,19TR
3
----3
16. Mladoňovice 1 20,74TR---
1
-1
17. Myslibořice 0 20,13TR-----0
-. Dolní Krupá B 0 20,64HB----
0
0
-. Nová Ves 0 22,42JI-----0
-. Nová Ves 0 24,34ZR----
0
0
-. Kamenice nad Lipou 0 24,69PE
0
----0
-. Dolní Krupá 0 24,69HB----
0
0
-. Žižkovo Pole 0 NPHB----
0
0
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 NPPB
0
----0
-. Hornice 0 NPTR-----0
-. Kněžice 0 NPTR-----0


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: