Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 04. 12. 2019 2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
2 16. 05. 2020 2020/05/30 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
3 25. 05. 2020 2020/05/29 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
4 25. 05. 2020 2020/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
5 17. 05. 2020 2020/05/31 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
6 18. 05. 2020 2020/05/30 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
7 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
8 01. 06. 2020 2020/06/05 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
9 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
10 29. 05. 2020 2020/06/05 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
11 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary-Areál SDH, Night CUP Štítary CHNHL - 1.kolo DO CHNHL
12 29. 05. 2020 2020/06/06 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
13 25. 05. 2020 2020/06/06 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
14 30. 05. 2020 2020/06/13 Dřešín, O pohár ST ŠHL
15 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
16 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
17 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy FM -
18 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
19 31. 05. 2020 2020/06/13 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
20 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
21 01. 06. 2020 2020/06/13 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
22 29. 05. 2020 2020/06/13 Čekyně - ZRUŠENO!, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
23 06. 06. 2020 2020/06/20 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
24 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
25 07. 06. 2020 2020/06/20 Křekov, Pohárová soutěž SDH Křekov ZL JLNS
26 07. 06. 2020 2020/06/21 Čkyně, O pohár PT ŠHL
27 08. 06. 2020 2020/06/20 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
28 13. 06. 2020 2020/06/27 Vacov, O pohár PT ŠHL
29 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
30 21. 06. 2020 2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
31 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
32 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
33 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
34 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
35 21. 06. 2020 2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
36 01. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B TR -
37 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
38 20. 06. 2020 2020/07/04 Budilov, O pohár PT ŠHL
39 20. 06. 2020 2020/07/04 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
40 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
41 22. 06. 2020 2020/07/03 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
42 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
43 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
44 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
45 28. 06. 2020 2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
46 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
47 21. 06. 2020 2020/07/05 Nedašova Lhota - JLNS, Noční pohárová soutěž Nedašova Lhota ZL JLNS
48 26. 05. 2020 2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku JH -
49 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
50 27. 06. 2020 2020/07/11 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
51 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
52 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
53 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
54 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
55 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
56 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
57 05. 07. 2020 2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B PV ONL
58 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
59 29. 06. 2020 2020/07/11 Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice - kandidátská soutěž BK VCBL
60 04. 07. 2020 2020/07/18 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku / ??? TC TCL
61 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
62 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
63 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
64 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
65 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
66 04. 07. 2020 2020/07/18 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
67 05. 07. 2020 2020/07/18 Nevšová - JLNS, Nevšovský hasičský maraton - noční soutěž ZL JLNS
68 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
69 06. 07. 2020 2020/07/18 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
70 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
71 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
72 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
73 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
74 11. 07. 2020 2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
75 19. 07. 2020 2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
76 12. 07. 2020 2020/07/25 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
77 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
78 13. 07. 2020 2020/07/25 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
79 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
80 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
81 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
82 01. 07. 2020 2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová VS -
83 19. 07. 2020 2020/08/01 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
84 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
85 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
86 19. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín - hřiště, Noční pohár Mochtín KT CHNHL
87 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
88 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
89 03. 08. 2020 2020/08/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
90 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
91 26. 07. 2020 2020/08/08 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
92 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
93 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
94 27. 07. 2020 2020/08/08 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
95 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
96 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
97 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
98 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
99 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
100 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
101 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce PB -
102 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
103 15. 08. 2020 2020/08/15 Olšovec, Hasičskou soutěž PR VCPR
104 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
105 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
106 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
107 03. 08. 2020 2020/08/15 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
108 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
109 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
110 16. 08. 2020 2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
111 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
112 10. 08. 2020 2020/08/22 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
113 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
114 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
115 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
116 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
117 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
118 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
119 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
120 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
121 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
122 24. 08. 2020 2020/08/28 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
123 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
124 25. 08. 2020 2020/09/04 Škodějov, Škodějov SM FNC
125 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
126 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
127 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
128 24. 08. 2020 2020/09/04 Lysice, O pohár rady městyse Lysice - kandidátská soutěž BK VCBL
129 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
130 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
131 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
132 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
133 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
134 31. 08. 2020 2020/09/11 Sudice, O pohár SDH Sudice BK VCBL
135 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
136 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
137 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
138 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
139 07. 09. 2020 2020/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
140 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
141 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
142 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
143 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
144 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
145 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
146 13. 09. 2020 2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
147 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
148 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
149 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
150 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
151 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
152 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Budečnerozlišeno Litovany212020-05-27 12:49:49
2Budečnerozlišeno Litovany162020-05-27 12:43:07
3Budečnerozlišeno Slavonice92020-05-27 11:37:56
4Budečnerozlišeno Slavonice22020-05-27 11:37:19
5Budečnerozlišeno Budeč12020-05-26 21:53:04
6Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport122020-05-26 17:25:04
7Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport32020-05-26 17:24:22
8Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn62020-05-23 20:03:42
9Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn12020-05-23 20:03:17
10Tlumačov - fotbalový areálnerozlišeno Tlumačov12020-05-23 14:56:25
11ProvodoviceMuži Dolní Bečva72020-05-23 09:46:00
12ProvodoviceMuži Dolní Bečva32020-05-23 09:45:38
13ŽernovníkMuži Dětkovice52020-05-13 12:18:10
14ProvodoviceMuži Dětkovice112020-05-13 12:14:52
15ProvodoviceMuži Dětkovice22020-05-13 12:14:30
16ProvodoviceMuži Dětkovice62020-05-13 12:13:53
17ProvodoviceMuži Kokory52020-05-12 20:46:39
18Čechy pod Kosířemnerozlišeno Sobíšky202020-04-17 14:25:37
19Vranovicenerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:12
20Jindřichův Hradecnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:00
21Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:23:45
22Staňkov fotbalové hřištěMuži Sobíšky22020-04-17 14:23:20
23Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky92020-04-17 14:22:38
24Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky82020-04-17 14:22:38
25Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zdislavice722020-03-11 15:50:49
26VELICKÁ HALAStarší žáci Uhřice302020-03-09 20:46:20
27VELICKÁ HALAMladší žáci Vrbovce232020-03-09 20:44:12
28VELICKÁ HALAStarší žáci Vrbovce292020-03-09 20:43:32
29Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lišov682020-03-09 19:14:27
30Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dolany192020-03-09 17:34:38
31Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice742020-03-08 21:50:31
32Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Panské Dubenky162020-03-08 19:29:42
33Třeština (SU)nerozlišeno Třeština12020-03-08 10:53:31
34Haňovicenerozlišeno Haňovice12020-03-08 10:52:32
35Měrotínnerozlišeno Měrotín12020-03-08 10:51:39
36LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12020-03-08 10:50:48
37Bílovice (PV)nerozlišeno Bílovice12020-03-08 10:49:55
38Kožušany – Tážalynerozlišeno Kožušany12020-03-08 10:48:45
39Pavlov (SU)nerozlišeno Pavlov-výběr12020-03-08 10:47:33
40Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dolní Cerekev712020-03-07 22:01:04
41Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Březí162020-03-07 11:03:30
42Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava182020-03-07 11:00:39
43Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava132020-03-07 11:00:10
44Čechy pod Kosířemnerozlišeno Habrovany182020-03-07 09:37:31
45Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Kdyně112020-03-07 07:06:41
46Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Újezd152020-03-07 06:25:25
47Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Zahorčice92020-03-05 16:49:43
48Čechy pod Kosířemnerozlišeno Polomí172020-03-05 15:32:54
49VELICKÁ HALAMladší žáci Březová222020-03-05 14:56:04
50VELICKÁ HALAStarší žáci Březová282020-03-05 14:55:10
51Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Slavonice702020-03-05 13:26:43
52Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Svaté Pole122020-03-05 10:38:16
53Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Vranovice42020-03-05 09:35:49
54Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn142020-03-05 08:48:31
55Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn72020-03-05 08:48:12
56Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Vranovice62020-03-05 08:26:05
57Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Štítary52020-03-05 06:11:49
58Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport82020-03-04 22:47:23
59Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport22020-03-04 22:46:25
60Čechy pod Kosířemnerozlišeno Velká Bystřice162020-03-04 20:33:43
61VELICKÁ HALAStarší žáci Sobotište272020-03-04 18:56:54
62Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Třebín612020-03-04 15:16:41
63VELICKÁ HALAMladší žáci Tupesy212020-03-04 13:53:54
64VELICKÁ HALAStarší žáci Tupesy262020-03-04 13:53:16
65VELICKÁ HALAMladší žáci Hovorany202020-03-03 20:43:43
66VELICKÁ HALAMladší žáci Hodonín192020-03-03 20:42:06
67VELICKÁ HALAStarší žáci Hovorany252020-03-03 20:41:37
68Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Sedlčany482020-03-03 20:01:22
69Čechy pod Kosířemnerozlišeno Pěnčín142020-03-03 19:13:25
70Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Benešova Hora472020-03-03 18:35:52
71Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bezděkov pod Třemšínem102020-03-03 14:48:06
72Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup72020-03-03 14:45:20
73Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup62020-03-03 14:44:56
74Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup42020-03-03 14:41:47
75Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lásenice462020-03-03 13:06:51
76Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lásenice332020-03-03 13:06:33
77Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Jaronice262020-03-03 12:49:55
78VELICKÁ HALAStarší žáci Dubňany242020-03-03 12:02:08
79VELICKÁ HALAMladší žáci Moravský Svätý Ján182020-03-03 11:19:03
80VELICKÁ HALAStarší žáci Moravský Svätý Ján232020-03-03 11:18:42
81VELICKÁ HALAStarší žáci Královo Pole222020-03-03 08:13:19
82VELICKÁ HALAMladší žáci Vracov172020-03-03 04:10:46
83VELICKÁ HALAStarší žáci Vracov212020-03-03 04:10:18
84Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Pasečnice12020-03-02 21:23:37
85VELICKÁ HALAMladší žáci Radějov162020-03-02 21:09:53
86VELICKÁ HALAStarší žáci Radějov202020-03-02 21:08:43
87Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Vidice102020-03-02 19:24:15
88Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Vidice42020-03-02 19:23:52
89Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic692020-03-02 17:38:46
90Čechy pod Kosířemnerozlišeno Vrchoslavice132020-03-02 13:58:13
91Čechy pod Kosířemnerozlišeno Krasice112020-03-02 11:42:34
92Čechy pod Kosířemnerozlišeno Krasice152020-03-02 11:42:14
93Čechy pod Kosířemnerozlišeno Bílovice52020-03-02 11:28:08
94Čechy pod Kosířemnerozlišeno Bílovice82020-03-02 11:21:49
95Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dětkovice122020-03-02 11:15:31
96Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dětkovice22020-03-02 11:15:09
97Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dětkovice72020-03-02 11:14:54
98Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Svaté Pole432020-03-02 07:25:29
99Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Mochtín32020-03-02 00:02:02
100Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Mysletice672020-03-01 22:27:46
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání