Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Tr
1
Do
2

3
Ho
4
Ne
5

6
Ml
7
Ra
8
Ja
9
Kr
10
Se
11
Vr
12
St
13
1. Mladoňovice 177 16,50TR
5
0
20
20
13
20
7
20
11
20
11
15
15
2. Sedlatice 169 16,47JI
8
15
17
9
15
17
15
17
17
9
15
13
2
3. Stará Říše 155 16,36JI
20
17
13
0
20
0
4
-
15
17
20
20
9
4. Nevcehle 109 16,83JI
13
0
0
8
11
11
6
10
4
15
10
11
10
5. Dolní Němčice 106 16,59JH
3
11
9
10
17
10
17
15
3
11
0
0
0
6. Oponešice 104 16,32TR
17
0
10
--
15
8
-
20
--
17
17
7. Krasonice 73 16,51JI
2
20
0
0
0
0
20
13
0
1
9
8
0
-. Radotice 73 17,25TR
0
5
7
17
9
3
11
0
13
3
2
0
3
9. Hornice 72 17,54TR
0
10
7
4
0
9
3
11
9
5
3
10
1
10. Dolní Němčice B 68 17,37JH
4
9
0
11
0
6
11
7
10
0
5
0
5
11. Olešná 60 16,66HB
15
-
15
-
0
-----
17
-
13
12. Sedlejov 56 17,35JI
0
3
-
6
8
13
0
9
5
2
4
0
6
13. Police 49 17,18TR--
8
-
7
-
13
-
7
6
8
--
14. Bohdalín 43 17,07PE
9
13
11
-
10
--------
15. Trnava 38 16,77TR
10
6
--------
15
-
7
-. Sedlatice B 38 18,12JI
0
2
5
0
0
8
5
8
0
10
0
0
0
17. Horky 35 18,07TR
0
-
4
15
-----
7
-
9
0
18. Bašnice 20 16,16JC------------
20
-. Třebelovice 20 18,85TR
0
4
2
3
0
2
0
-
2
-
1
6
0
20. Chotěmice 13 17,38TA
7
---
6
--------
-. Želetava 13 17,83TR-
0
--
0
----
13
---
-. Batelov 13 18,13JI---
13
---------
23. Radkov 12 18,54JI----
2
-
2
--
8
0
--
24. Pasohlávky 11 17,11BO
11
------------
-. Petrovice B 11 17,59TR---
0
0
-
11
------
26. Meziříčko 10 17,45ZR----------
6
-
4
-. Střížov 10 18,40JI---
5
0
5
---
0
0
-
0
28. Černín 9 17,55ZN------
1
-
8
---
0
29. Český Rudolec 8 18,33JH-
8
-----------
30. Radostín nad Oslavou 7 17,26ZR----------
7
--
-. Heřmaneč 7 18,35JH-
7
-----------
-. Předín 7 18,73TR-----
7
-------
-. Česká Bělá B 7 20,43HB---------
0
-
7
-
34. Rohovládova Bělá 6 17,99PA--------
6
0
---
-. Výčapy 6 18,20TR
6
-
0
----------
36. Strachoňovice 4 18,93JI----
0
-
0
--
4
0
-
0
37. Dvorce Krotějov sport 0 16,74TA------------
0
-. Letohrad - Orlice 0 17,25UO------------
0
-. Nevcehle 2006 0 18,23JI------------
0
-. Bílovice 0 18,33PV----
0
--------
-. Dvorce 0 18,38TA----
0
--------
-. Krahulčí 0 18,96JI----
0
--------
-. Žďár B 0 19,12JH----
0
--------
-. Nárameč 0 20,69TR--
0
----------
-. Světlá nad Sázavou B 0 21,81HB----------
0
--
-. Mysletice 0 22,34JI----
0
-----
0
--
-. Panská Lhota 0 24,14JI----
0
--------
-. Chářovice 0 24,47BN----
0
--------
-. Střížov B 0 24,63JI-----
0
-------
-. Budkov 0 25,21TR------
0
------
-. Štěpkov 0 26,00TR---
0
---------
-. Zliv 0 26,33CB----
0
-
0
------
-. Litovany 0 NPTR--
0
----------
-. Chlum 0 NPTR
0
------------
-. Lavičky 0 NPZR
0
------------
-. Jaronice 0 NPCB------------
0
-. Rácovice 0 NPTR--
0
0
---------
-. Lhotky Sport 0 NPZR
0
------------
-. Markvarec 0 NPJH-
0
-----------
-. Vranín 0 MSTR-----------
0
-
-. Příložany 0 MSTR--------
0
----
-. Plumlov 0 MSPV--
0
----------
-. Lhotice 0 MSTR------
0
------
-. Telč 0 MSJI----------
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Tr
1
Do
2

3
Ho
4
Ne
5

6
Ml
7
Ra
8
Ja
9
Kr
10
Se
11
Vr
12
St
13
1. Jakubov u Moravských Budějovic 108 16,73TR
8
10
10
10
10
10
10
10
8
2
10
2
8
2. Nevcehle 64 16,39JI
10
-
8
-
6
6
0
-
10
0
8
10
6
3. Sedlejov 51 17,71JI
3
8
2
3
0
2
4
6
4
8
2
6
3
4. Olešná 46 17,71HB
6
2
3
2
4
8
0
4
2
10
3
1
1
-. Boršov 46 18,09JI
1
4
0
8
3
4
6
8
0
4
0
6
2
6. Nová Říše 42 17,82JI-
6
6
4
1
3
8
3
1
6
1
3
0
7. Radonín 28 17,24TR--
4
6
2
---
0
-
4
8
4
8. Petrůvky 10 16,54TR
0
-----------
10
-. Horky 10 19,82TR-
3
-
1
----
3
3
0
0
0
10. Kejžlice 8 17,57PE
2
---------
6
--
11. Vítonice 6 17,47ZN--------
6
----
12. Výčapy 4 19,75TR
4
-
0
----------
13. Dvorce 0 17,38TA----
0
--------
-. Budišov 0 18,69TR--
0
----------
-. Bačice 0 18,75TR--
0
----------
-. Stařeč 0 18,90TR--
0
----------
-. Hornice 0 19,21TR
0
0
0
0
---------
-. Lažínky 0 19,85TR--
0
--------
0
-
-. Domamil 0 28,77TR---------
0
---
-. Petrovice 0 31,76TR----
0
--------
-. Strachoňovice 0 NPJI----
0
-
0
------
-. Hrotovice 0 NPTR
0
------------


Celkem se účastnilo:  86 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: