Rok:

Výsledky ročníku 2011 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Body
1. Dolní Němčice 155 17,50JH
7
7
2. Sedlatice 132 16,50JI
8
8
3. Olešná 111 17,46HB
15
15
4. Stará Říše 106 17,07JI
0
0
5. Pavlov 100 17,38JI
11
11
6. Předín 98 17,48TR
13
13
7. Boršov 87 17,50JI
0
0
8. Krasonice 71 17,61JI
0
0
9. Mladoňovice 63 17,59TR-0
10. Jakubov u Moravských Budějovic 51 17,65TR
0
0
11. Urbanov 47 17,80JI
9
9
12. Sedlejov 41 18,31JI
0
0
-. Radotice 41 19,15TR
0
0
14. Želetava 40 17,79TR
0
0
15. Petrovice 37 17,21TR
17
17
-. Dolní Němčice B 37 18,53JH
4
4
17. Šašovice 36 18,67TR
2
2
18. Kněžice 35 18,29TR
0
0
19. Radkov 31 19,28JI
1
1
20. Květinov 28 17,91HB-0
21. Horky 25 18,85TR
0
0
22. Nevcehle 20 16,84JI
20
20
-. Pavlov B 20 18,97JI
0
0
24. Hluboké 15 18,17TR-0
25. Krokočín 13 18,26TR-0
-. Nová Ves u Světlé 13 18,29HB-0
27. Panská Lhota 8 18,82JI-0
28. Myslibořice 7 19,08TR-0
29. Sokolí 6 19,20TR-0
30. Lavičky 5 18,45ZR
5
5
-. Budeč 5 19,56JH
0
0
-. Vranín 5 20,00TR-0
-. Nová Říše 5 20,81JI
0
0
34. Jestřebí 4 20,06JI-0
-. Knínice 4 23,77JI-0
36. Kamenice nad Lipou 3 18,73PE
3
3
-. Strachoňovice 3 18,78JI
0
0
-. Jindřichovice 3 19,87JI-0
39. Strmilov 2 20,12JH-0
40. Dolní Krupá B 1 20,24HB-0
-. Nová Ves 1 21,51JI
0
0
-. Komárovice 1 28,25TR-0
43. Jankov 0 18,43PE
0
0
-. Radonín 0 18,53TR-0
-. Kámen 0 18,78HB-0
-. Bohdalín 0 19,18PE-0
-. Bransouze 0 19,25TR-0
-. Kamenička 0 20,00JI-0
-. Bílý Kámen 0 20,75JI-0
-. Věž 0 20,90HB-0
-. Kamenička B 0 21,37JI-0
-. Lesůňky 0 21,99TR-0
-. Krahulčí 0 22,08JI-0
-. Světlá nad Sázavou 0 23,26HB-0
-. Brtnička 0 24,56TR-0
-. Oponešice 0 24,95TR-0
-. Markvartice 0 25,68JI
0
0
-. Bítovánky 0 26,95TR-0
-. Příseka 0 28,39HB
0
0
-. Heřmaneč 0 NPJH-0
-. Český Rudolec 0 NPJH
0
0
-. Rozseč 0 NPJI-0
-. Žižkovo Pole 0 NPHB-0
-. Trnava 0 NPTR-0
-. Hornice 0 NPTR-0
-. Kejžlice 0 NPPE-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Body
1. Rozseč 70 18,23JI
8
8
2. Předín 54 18,03TR
2
2
3. Sedlejov 53 18,41JI
1
1
4. Trnava 49 17,95TR
6
6
5. Jindřichovice 39 17,87JI-0
6. Boršov 28 19,20JI
0
0
7. Radonín 24 18,09TR
0
0
8. Šašovice 21 19,08TR
0
0
9. Nevcehle 20 16,27JI
0
0
10. Svatoslav 18 17,93TR-0
11. Výčapy Q 10 17,46TR
10
10
12. Lhotky Sport 6 19,39ZR-0
13. Nevcehle B 4 19,52JI
4
4
14. Urbanov 3 20,08JI
0
0
-. Výčapy 3 20,19TR
3
3
16. Mladoňovice 1 20,74TR-0
17. Myslibořice 0 20,13TR-0
-. Dolní Krupá B 0 20,64HB-0
-. Nová Ves 0 22,42JI-0
-. Nová Ves 0 24,34ZR-0
-. Kamenice nad Lipou 0 24,69PE
0
0
-. Dolní Krupá 0 24,69HB-0
-. Kněžice 0 NPTR-0
-. Žižkovo Pole 0 NPHB-0
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 NPPB
0
0
-. Hornice 0 NPTR-0


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: