Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
De
2
Ho
3
Ne
4
St
5
Se
6
Ja
7
Vr
8
Ml
9
1. Krasonice 136 15,42JI
11
13
20
20
20
20
17
0
15
2. Dešná B 113 15,41JH
9
15
9
10
11
17
9
20
13
3. Nevcehle 107 15,43JI
10
11
0
13
17
6
13
17
20
4. Mladoňovice 101 14,99TR
17
17
17
0
0
2
20
11
17
5. Hornice 85 15,85TR
6
8
13
6
10
8
10
13
11
6. Police 83 15,46TR
0
10
15
8
13
10
17
10
0
7. Střížov 59 16,23JI
0
7
11
5
15
4
8
-
9
8. Sedlatice 52 15,76JI
8
9
5
15
0
15
0
--
9. Oponešice 40 14,42TR
20
20
-
0
--
0
--
10. Mysletice 39 17,00JI
1
-
7
9
-
11
11
-
0
11. Sedlatice B 32 17,74JI
0
0
10
0
9
9
4
--
12. Sedlejov 26 16,46JI
0
6
0
4
-
1
-
15
-
13. Blatnice 22 19,34TR
0
--
0
--
6
8
8
14. Olešná 21 16,79HB
4
--
17
----
0
15. Trnava 15 16,96TR
15
--------
16. Petrovice B 14 17,26TR---
1
-
13
---
17. Únětice 13 17,20PJ
13
--------
18. Lhotky Sport 11 17,27ZR---
11
-----
19. Lesná 10 18,90TR-------
0
10
-. Rácovice 10 19,79TR-
3
------
7
21. Černín 8 16,49ZN
3
5
-------
-. Dolní Němčice 8 19,15JH--
8
------
23. Batelov 7 17,72JI
7
--------
-. Radkov 7 18,23JI-----
7
---
-. Střížov 7 19,61TR-------
7
-
-. Střížov B 7 29,55JI----
7
----
27. Mikulovice 5 18,30ZN
5
--------
-. Sedlejov B 5 18,60JI-----
5
---
29. Kojatice 4 19,54TR-
4
-------
-. Dobronice 4 19,82ZN--
4
------
31. Markvarec 3 18,56JH-----
3
0
--
-. Bítovánky 3 20,06TR
0
0
3
------
-. Litohoř 3 29,61TR------
3
0
-
34. Žirovnice 2 19,12PE
2
--------
35. Horky 1 21,02TR--
1
------
36. Příložany 0 17,94TR--
0
0
-----
-. Bransouze 0 18,60TR----
0
----
-. Myslibořice 0 19,03TR--
0
0
--
0
--
-. Zahorčice 0 19,13ST---
0
-----
-. Kostníky 0 20,21TR-
0
0
-----
0
-. Jasenice 0 21,47TR--
0
------
-. Třebelovice 0 30,82TR-
0
0
---
0
-
0
-. Pavlov Experiment 0 31,01ZR---
0
-----
-. Nevcehle B 0 35,80JI---
0
-----
-. Žižkovo Pole B 0 NPHB--
0
------
-. Lesná 0 NPZN---
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
De
2
Ho
3
Ne
4
St
5
Se
6
Ja
7
Vr
8
Ml
9
1. Jakubov u Moravských Budějovic 86 17,10TR
8
10
10
8
10
10
10
10
10
2. Sedlejov 54 18,11JI
4
8
8
0
6
4
8
8
8
3. Kostníky 44 20,35TR
6
3
4
4
3
6
6
6
6
4. Stará Říše 17 18,38JI-
6
-
10
1
----
-. Olešná 17 18,50HB
3
--
6
8
----
6. Petrůvky 10 17,89TR
10
--------
7. Sedlejov B 8 20,90JI-----
8
---
8. Střížov 7 22,76JI--
3
-
4
----
9. Radonín 6 18,56TR--
6
------
10. Radostín nad Oslavou 0 21,95ZR---
0
-----
-. Česká Bělá 0 23,14HB---
0
-----
-. Vladislav 0 24,64TR----
0
----
-. Myslibořice 0 25,10TR---
0
-----
-. Krahulov 0 28,48TR-
0
-------
-. Vítonice 0 32,57ZN----
0
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
De
2
Ho
3
Ne
4
St
5
Se
6
Ja
7
Vr
8
Ml
9
1. Sedlatice 117 16,82JI
20
20
20
17
20
20
---
2. Chlum 54 18,96TR--
17
20
17
----
3. Vranín 50 20,95TR--
15
--
15
-
20
-
4. Sedlejov f 17 19,47JI-----
17
---
5. Krasonice 0 NPJI
0
--------


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: