Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Tr
1
Ho
2
Do
3

4
Ne
5
Ml
6
Ra
7
Kr
8
Ja
9
Se
10

11
Vr
12
St
13
1. Olešná 205 16,45HB
17,27
17,20
17,24
17,51
16,83
16,45
16,81
16,76
17,11
16,78
17,37
17,50
16,78
2. Dolní Němčice 156 16,71JH
17,59
NP
17,03
17,16
16,93
17,13
17,26
18,05
17,38
16,71
17,16
17,54
18,65
3. Čikov 145 16,94TR
17,10
17,25
17,11
17,88
17,22
17,63
NP
17,16
17,22
NP
17,21
16,94
17,92
4. Sedlatice 144 16,74JI
16,81
17,21
17,82
18,64
16,74
NP
18,30
17,56
20,84
17,21
18,25
16,90
17,68
5. Radotice 96 17,34TR
NP
18,18
18,03
DSQ
17,72
17,44
17,72
17,34
18,29
NP
NP
17,50
17,60
6. Oponešice 94 16,67TR
17,46
17,55
-
18,33
16,67
DSQ
-
17,86
17,41
16,97
-
18,08
17,85
7. Krasonice 93 16,41JI
NP
17,01
18,90
17,23
NP
16,41
NP
16,42
NP
17,88
DSQ
18,22
18,14
8. Dolní Němčice B 76 16,58JH
23,35
NP
NP
NP
NP
17,11
16,90
NP
20,81
16,58
18,90
17,78
17,94
9. Mladoňovice 75 17,08TR
NP
NP
17,56
17,50
17,34
17,23
19,45
NP
NP
NP
NP
17,08
17,90
10. Sedlejov 73 17,55JI
19,41
18,50
18,29
18,83
17,97
18,14
19,18
NP
19,54
17,90
20,00
18,52
17,55
11. Sedlatice B 71 17,60JI
18,10
19,38
20,19
18,41
19,76
17,60
17,88
17,68
21,46
18,52
19,03
18,85
17,94
12. Nevcehle 60 17,20JI
20,22
24,96
--
17,20
-
19,79
--
17,56
17,70
17,63
17,36
13. Stará Říše 49 16,37JI----
18,16
----
16,37
-
17,82
16,37
14. Lavičky 39 16,84ZR
17,41
---
16,84
-------
17,02
15. Horky 37 18,40TR
19,04
18,68
18,46
NP
NP
18,40
NP
19,27
22,10
NP
18,76
NP
NP
16. Hornice 32 18,47TR
18,84
NP
-
NP
18,47
18,65
19,35
NP
19,11
18,82
24,77
18,65
NP
17. Želetava 29 17,82TR
NP
20,36
NP
-
18,40
--
18,99
17,82
18,40
19,60
NP
-
18. Police 18 17,81TR---
19,92
17,81
18,01
-
21,52
-
17,92
---
19. Kamenná 17 17,69TR
17,69
--
17,95
--------
MS
20. Bohdalín 15 17,19PE
17,19
------------
21. Radkov 14 18,67JI
NP
19,04
19,78
19,55
19,29
18,67
-
NP
23,21
NP
--
19,13
22. Bačice 11 17,87TR---
17,87
---------
-. Petrovice B 11 18,47TR
DSQ
18,47
--
19,05
19,47
-------
-. Krahulčí 11 18,67JI-
NP
NP
----
18,67
-
NP
19,70
-
MS
25. Předín 10 18,38TR----------
18,38
-
NP
26. Dvorce 9 17,94JH-
NP
--
17,97
-------
17,94
-. Jindřichovice 9 18,10JI
20,50
NP
18,10
NP
18,95
--------
28. Netín Cirkus 8 17,74ZR------------
17,74
-. Kněžice 8 18,07TR
19,88
--
18,55
18,07
--------
30. Vémyslice 6 18,76ZN
18,76
------------
31. Příložany 4 18,17TR
18,85
--
18,17
---------
32. Strachoňovice 3 18,40JI
NP
---
18,79
--
NP
-
18,40
--
20,29
-. Lhotice 3 21,86TR-
21,86
---
NP
-------
34. Meziříčko 2 18,10ZR
19,44
---
19,73
-------
18,10
-. Mysletice 2 18,66JI--
18,66
NP
---
20,29
-
19,15
--
NP
-. Výčapy 2 18,93TR
NP
--
18,93
---------
37. Vranín 1 23,83TR-----------
23,83
-
38. Rohovládova Bělá 0 17,26PA--------
21,56
17,26
---
-. Hrobice 0 17,54PA--------
22,39
17,54
---
-. Chýnov 0 18,12TA------------
18,12
-. Radostín nad Oslavou 0 18,19ZR------------
18,19
-. Milenovice 0 18,65PI-------
18,65
-----
-. Pavlov Experiment 0 19,23ZR----
19,23
--------
-. Sedlejov B 0 19,25JI---------
19,25
---
-. Střížov 0 19,93JI-------
19,93
-----
-. Trnava 0 20,19TR
20,19
------------
-. Žďár 0 20,68JH--
20,68
-
NP
--------
-. Nárameč 0 21,00TR
21,00
------------
-. Ústrašice B 0 21,84TA----
21,84
--------
-. Tečovice 0 22,09ZL--------
22,09
NP
---
-. Chválkov 0 23,13PE
23,13
------------
-. Brtnice 0 23,15JI----
23,15
--------
-. Příseka 0 23,20JI------------
23,20
-. Žirovnice 0 28,53PE---------
28,53
---
-. Račerovice 0 NPTR---
NP
---------
-. Jinolice Renmotor 0 NPJC----
NP
--------
-. Únanov 0 NPZN---------
NP
---
-. Plumlov 0 NPPV
NP
------------
-. Myslibořice 0 NPTR---
NP
---------
-. Chotěmice 0 NPTA----
NP
--------
-. Český Rudolec 0 NPJH---------
NP
---
-. Chlum 0 NPTR
NP
------------
-. Mastník 0 NPTR---
NP
---------
-. Slapy 0 NPTA----
NP
--------
-. Jiřín 0 NPJI---------
NP
---
-. Dvorce 0 NPTA
NP
------------
-. Krokočín 0 NPTR----
NP
--------
-. Stará Říše C 0 MSJI------------
MS


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: