Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Ml
2
Ja
3
Ho
4
Do
5
Kr
6
Se
7

8
Pa
9
Ra
10
Vr
11
St
12
1. Sedlatice 136 16,71JI
18,10
NP
18,50
18,36
-
16,95
NP
17,93
16,71
18,04
17,22
16,78
2. Dolní Němčice 126 17,33JH
18,91
17,59
17,98
17,59
18,05
17,33
17,38
NP
17,77
NP
18,21
17,99
3. Stará Říše 116 16,46JI
16,46
-
16,95
17,79
17,58
NP
16,62
19,12
NP
NP
17,23
18,49
4. Krasonice 114 17,31JI
18,62
NP
NP
19,15
17,55
17,99
18,10
17,72
17,31
17,74
NP
17,60
5. Jakubov u Moravských Budějovic 109 17,21TR
NP
19,76
18,43
18,18
18,00
18,94
17,54
18,19
17,21
17,82
18,56
18,79
6. Želetava 102 17,14TR
18,00
18,19
17,38
17,95
17,51
NP
NP
18,48
17,14
20,12
NP
NP
7. Mladoňovice 100 17,59TR
18,22
18,33
17,73
19,49
17,99
18,22
NP
17,59
18,27
21,03
23,09
17,92
8. Předín 92 17,57TR
17,61
17,57
18,31
22,88
17,92
17,92
NP
18,18
17,57
NP
NP
18,82
9. Boršov 78 17,20JI
19,05
19,33
20,14
19,29
18,87
17,87
17,70
-
17,20
19,69
18,49
22,16
10. Sedlejov 69 17,90JI
18,82
18,56
17,90
NP
20,08
17,92
18,14
18,59
23,92
19,35
20,41
-
11. Dolní Němčice B 63 17,34JH
20,53
19,25
18,69
NP
17,34
20,54
NP
18,87
NP
18,18
20,96
18,45
12. Horky 49 18,08TR
19,20
23,17
18,86
19,27
18,64
18,08
18,69
NP
18,17
-
20,38
18,43
13. Radotice 48 17,93TR
18,82
NP
NP
NP
19,79
20,00
18,68
18,83
17,93
19,05
20,38
18,38
14. Pavlov 35 18,07JI
NP
18,07
19,48
19,76
18,15
18,27
NP
-
20,27
--
19,00
15. Budeč 32 18,10JH
20,40
19,23
18,50
20,68
21,38
NP
NP
19,29
18,10
NP
29,00
18,69
16. Radkov 28 18,15JI
30,08
19,93
NP
NP
NP
19,46
18,15
20,53
NP
18,62
-
22,45
17. Vranín 27 19,06TR
26,82
20,55
20,19
19,44
20,01
-
19,06
20,19
19,36
21,56
19,56
22,89
18. Kněžice 23 17,80TR
17,80
19,60
19,32
NP
18,65
--
21,72
NP
--
NP
19. Šašovice 22 18,35TR
20,46
-
20,61
19,08
--
20,15
-
NP
18,35
20,86
-
20. Hornice 19 18,85TR
NP
18,85
23,85
-
23,73
NP
NP
18,90
19,09
-
21,96
21,79
21. Plumlov 17 16,84PV
16,84
-----------
-. Výčapy 17 17,74TR---
17,74
--------
-. Žďár 17 17,93JH
17,93
---
18,12
-------
24. Lavičky 15 17,49ZR
17,49
-----------
25. Bílý Kámen 14 18,56JI
33,43
27,09
20,24
---
18,56
NP
--
19,74
-
26. Olešná 13 17,96HB--------
NP
--
17,96
27. Radonín 11 18,55TR--
18,55
20,20
19,28
-----
19,25
NP
28. Pavlov B 10 18,31JI
20,14
22,09
NP
-
NP
-
18,31
NP
19,57
---
-. Jestřebí 10 18,74JI------
21,06
---
20,37
18,74
-. Bohdalín 10 18,79PE
19,78
---------
18,79
-
31. Kalenice 9 18,41ST-----------
18,41
32. Urbanov 6 18,57JI
18,57
-----------
33. Nevcehle 4 18,71JI
18,71
-----------
34. Nová Ves 3 19,60JI------
19,60
-
21,19
---
-. Knínice 3 19,85JI
23,58
29,17
19,85
26,45
22,94
20,68
22,45
NP
21,07
NP
-
22,79
-. Stará Říše C 3 20,62JI------
25,95
20,62
-
21,83
NP
NP
37. Jindřichovice 1 19,51JI----
19,51
20,75
------
-. Krahulčí 1 20,31JI------
20,41
NP
20,31
--
NP
39. Oponešice 0 19,45TR-
32,69
-----
19,45
----
-. Strachoňovice 0 19,64JI
19,64
-----
NP
-
NP
NP
--
-. Kamenice nad Lipou 0 19,89PE
19,89
-----------
-. Dešná B 0 19,93JH-
19,93
----------
-. Dešná 0 20,01JH----
20,01
-----
30,53
-
-. Heřmaneč 0 20,11JH----
20,11
-------
-. Markvarec 0 20,43JH
22,37
20,43
------
NP
---
-. Lesůňky 0 20,55TR--
20,55
NP
--------
-. Rohovka 0 21,11PE
21,11
-----------
-. Obrataň 0 21,14PE
21,14
-----------
-. Litohoř 0 21,93TR-----
21,93
------
-. Sedlatice B 0 22,32JI-------
27,49
22,32
-
31,21
-
-. Brtnice 0 22,59JI
55,63
-------
22,59
---
-. Rácovice 0 25,49TR-
25,52
25,49
---------
-. Panská Lhota 0 26,76JI-----------
26,76
-. Kamenička 0 27,02JI--------
27,02
-
NP
-
-. Mirošov 0 NPJI--
NP
---------
-. Netín B 0 NPZR-----
NP
------
-. Vémyslice 0 NPZN--
NP
---------


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: