Rok:

Výsledky ročníku 2011 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Ho
3
Ja
4
Ol
5
Ra
6
Se
7
Kr
8

9
Vr
10
Pa
11
St
12
1. Dolní Němčice 155 17,50JH
9
1
3
1
8
2
1
6
2
16
5
6
2. Sedlatice 132 16,50JI
8
-
2
--
3
2
1
3
1
1
17
3. Olešná 111 17,46HB
3
8
9
2
18
5
4
4
4
10
8
17
4. Stará Říše 106 17,07JI
26
-
17
-
22
1
3
2
23
2
2
1
5. Pavlov 100 17,38JI
5
-
5
17
1
4
10
9
19
16
3
2
6. Předín 98 17,48TR
4
9
22
9
3
11
19
8
4
3
26
3
7. Boršov 87 17,50JI
18
2
15
6
16
16
6
5
11
5
4
7
8. Krasonice 71 17,61JI
26
3
14
16
7
10
9
3
-
6
9
17
9. Mladoňovice 63 17,59TR-
13
12
8
17
22
11
15
7
4
6
4
10. Jakubov u Moravských Budějovic 51 17,65TR
17
13
4
20
11
6
-
7
12
16
7
5
11. Urbanov 47 17,80JI
7
-
1
-
13
7
21
18
17
-
10
-
12. Sedlejov 41 18,31JI
19
10
8
19
5
12
21
11
25
--
9
-. Radotice 41 19,15TR
26
4
10
12
9
17
21
13
25
8
18
17
14. Želetava 40 17,79TR
6
7
18
7
6
19
21
16
13
9
26
14
15. Petrovice 37 17,21TR
2
-------
1
---
-. Dolní Němčice B 37 18,53JH
12
11
7
11
22
20
7
20
15
16
12
17
17. Šašovice 36 18,67TR
14
6
23
10
14
21
16
10
6
16
25
17
18. Kněžice 35 18,29TR
21
-
6
--
8
--
22
7
11
13
19. Radkov 31 19,28JI
15
5
13
20
10
14
14
14
25
16
26
11
20. Květinov 28 17,91HB---
5
2
-------
21. Horky 25 18,85TR
20
13
24
20
-
13
5
20
14
13
26
10
22. Nevcehle 20 16,84JI
1
-
23
---------
-. Pavlov B 20 18,97JI
26
--
13
12
22
17
12
8
16
15
16
24. Hluboké 15 18,17TR---
3
--------
25. Krokočín 13 18,26TR---
4
--------
-. Nová Ves u Světlé 13 18,29HB----
4
-------
27. Panská Lhota 8 18,82JI-----------
8
28. Myslibořice 7 19,08TR---
20
----
9
---
29. Sokolí 6 19,20TR--------
10
---
30. Lavičky 5 18,45ZR
11
-----------
-. Budeč 5 19,56JH
22
13
23
18
-
15
21
20
24
16
19
12
-. Vranín 5 20,00TR-
12
-
15
20
-
15
20
25
16
--
-. Nová Říše 5 20,81JI
26
-
11
--
22
21
-----
34. Jestřebí 4 20,06JI------
12
-----
-. Knínice 4 23,77JI-----
22
-
19
-
12
--
36. Kamenice nad Lipou 3 18,73PE
13
-----------
-. Strachoňovice 3 18,78JI
16
----
18
----
13
-
-. Jindřichovice 3 19,87JI--
16
14
-
22
13
17
16
---
39. Strmilov 2 20,12JH---------
14
21
-
40. Dolní Krupá B 1 20,24HB----
15
-------
-. Nová Ves 1 21,51JI
23
-----
18
-
20
-
24
15
-. Komárovice 1 28,25TR--
21
------
15
--
43. Jankov 0 18,43PE
10
-----------
-. Radonín 0 18,53TR--
23
--
9
8
-
25
---
-. Kámen 0 18,78HB----
22
-----
13
-
-. Bohdalín 0 19,18PE----------
16
-
-. Bransouze 0 19,25TR----------
17
-
-. Kamenička 0 20,00JI----------
20
-
-. Bílý Kámen 0 20,75JI------
21
-
18
---
-. Věž 0 20,90HB----
19
-------
-. Kamenička B 0 21,37JI----------
22
-
-. Lesůňky 0 21,99TR---------
11
--
-. Krahulčí 0 22,08JI-----
22
20
---
23
-
-. Světlá nad Sázavou 0 23,26HB----
21
-------
-. Brtnička 0 24,56TR--------
21
---
-. Oponešice 0 24,95TR--
19
20
--------
-. Markvartice 0 25,68JI
24
-----------
-. Bítovánky 0 26,95TR--
20
---------
-. Příseka 0 28,39HB
25
-----------
-. Heřmaneč 0 NPJH-
13
----------
-. Rozseč 0 NPJI-----------
17
-. Český Rudolec 0 NPJH
26
-----------
-. Žižkovo Pole 0 NPHB----
22
-------
-. Trnava 0 NPTR--------
25
---
-. Hornice 0 NPTR---
20
-----
16
--
-. Kejžlice 0 NPPE----------
26
-

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Ho
3
Ja
4
Ol
5
Ra
6
Se
7
Kr
8

9
Vr
10
Pa
11
St
12
1. Rozseč 70 18,23JI
2
8
4
2
2
1
1
1
13
3
3
10
2. Předín 54 18,03TR
6
7
3
5
1
4
2
5
9
1
6
3
3. Sedlejov 53 18,41JI
7
1
2
6
6
3
3
3
4
5
4
7
4. Trnava 49 17,95TR
3
2
10
4
4
7
9
4
11
4
2
1
5. Jindřichovice 39 17,87JI-
4
7
3
3
8
4
6
1
6
7
5
6. Boršov 28 19,20JI
10
3
6
9
7
2
7
8
8
2
10
6
7. Radonín 24 18,09TR
11
5
5
10
5
5
6
10
6
9
8
2
8. Šašovice 21 19,08TR
8
-
9
8
-
6
-
2
5
7
5
4
9. Nevcehle 20 16,27JI
12
-
1
--
9
--
14
-
1
-
10. Svatoslav 18 17,93TR---
1
----
2
---
11. Výčapy Q 10 17,46TR
1
-----------
12. Lhotky Sport 6 19,39ZR------
5
-
3
---
13. Nevcehle B 4 19,52JI
4
--
11
--
8
9
---
9
14. Urbanov 3 20,08JI
13
6
8
11
9
-
9
7
12
---
-. Výčapy 3 20,19TR
5
-----------
16. Mladoňovice 1 20,74TR---
7
-----
8
--
17. Myslibořice 0 20,13TR--------
7
---
-. Dolní Krupá B 0 20,64HB----
8
-------
-. Nová Ves 0 22,42JI------
9
-
10
-
9
8
-. Nová Ves 0 24,34ZR----
10
-------
-. Kamenice nad Lipou 0 24,69PE
9
-----------
-. Dolní Krupá 0 24,69HB----
11
-------
-. Hornice 0 NPTR---------
10
--
-. Kněžice 0 NPTR----------
11
-
-. Žižkovo Pole 0 NPHB----
12
-------
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 NPPB
14
-----------


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: