Bezděkov pod Třemšínem 2014 - O Brdský pohár

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 09. 2014 10:00
Kontakt:   Trčka Vilém
Telefon:  +420602688673
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Únětice PJ 17,23 17,23 17,03
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,35 17,03 17,35
3.  Kornatice RO 17,89 17,39 17,89
4.  Chrást Draci PB 18,36 18,36 18,27
5.  Žebnice PS 18,47 18,47 17,65
6.  Dehtín KT 18,93 18,93 18,84
7.  Vřeskovice KT 19,01 19,01 17,79
8.  Radětice PB 19,08 18,09 19,08
9.  Jankov BN 19,15 19,15 18,02
10.  Mokrouše PJ 19,35 19,35 19,29
11.  Robčice PJ 19,74 19,74 18,47
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Kalenice ST 19,75 17,96 19,75
13.  Seč PJ 19,87 19,87 19,64
14.  Bolkov PJ 20,96 20,96 19,47
15.  Žákava PJ 21,27 21,27 19,39
16.  Horní Kamenice DO 21,81 21,81 19,83
17.  Poděvousy DO 22,51 21,13 22,51
18.  Štěnovický Borek PJ 23,15 23,15 20,92
19.  Křečov PS 23,37 23,37 23,30
20.  Štichovice PS 24,07 24,07 19,51
21.  Třebsko PB 26,15 26,15 25,74
22.  Zálesí PJ NP NP 21,26
22.  Šipoun PT NP NP 20,61
22.  Nevřeň PS NP NP 21,63
22.  Úherce PS NP NP NP
22.  Obora PS NP NP NP
22.  - Rada ZČHL - NP NP NP
22.  Kocelovice ST NP NP 19,93
22.  Horní Lukavice PJ NP 17,47 NP
22.  Starosedlský Hrádek PB NP NP 38,97

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrovice PB 18,66 18,66 17,63
2.  Chválenice PJ 18,79 17,48 18,79
3.  Štěnovický Borek PJ 19,38 18,61 19,38
4.  Radětice PB 20,25 20,25 19,94
5.  Dehtín KT 20,45 20,24 20,45
6.  Mrtník PS 20,74 20,19 20,74
7.  Únětice PJ 22,40 19,42 22,40
8.  Štichovice PS 23,37 23,26 23,37
9.  Třebsko PB 23,79 23,79 23,58
10.  Rybnice PS 26,43 25,07 26,43
11.  Obora PS 26,70 21,39 26,70
12.  Chotíkov PS 28,77 28,77 27,82
13.  Poděvousy Angels DO 33,35 30,71 33,35
14.  Lužná RA NP 27,69 NP
14.  Poděvousy Devils DO NP 20,43 20,14

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--14,322018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlubyně PB--14,782018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Buková PB--14,782018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radětice PB--14,842018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrást PB--14,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlčany PB--15,002018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nahoruby BN--15,232018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jesenice PB--15,262018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kotenčice PB--15,732018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radíč PB--15,732018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nalžovice PB--16,152018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Líchovy PB--16,252018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chářovice BBN--16,262018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křížkový Újezdec PH--16,312018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Broumy BE--16,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO--16,792018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Voltýřov PB--16,892018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Svaté Pole PB--16,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Záborná Lhota PB--17,292018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Suchodol PB--17,592018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Věšín PB--17,642018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žebnice PS--18,062018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Skalice PB--18,712018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zalužany PB--19,922018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křečovice BN--20,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Starosedlský Hrádek PB--NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vranovice PekloPB--NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Poděvousy DO--NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ17,1417,4517,452015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ17,5417,1717,542012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Hlubyně PB--17,622018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Líchovy PB--17,622018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skalice PB--17,852018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bezděkov pod Třemšínem PB17,8717,6117,872012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Poděvousy DO17,7418,1418,142010/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Štítary DO--18,182018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zalužany PB--18,312018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Chválenice PJ17,9118,4818,482013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Petrovice PB18,6617,6318,662014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Strýčkovice DO17,7018,7218,722012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chválenice PJ17,4818,7918,792014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bučí PS17,4218,8418,842012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Zalužany PB18,3918,9018,902013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Úněšov PS18,6618,9318,932015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chotíkov PS19,0518,7319,052015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Malé Přílepy Modré BE--19,102018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Strýčkovice DO18,3419,2019,202013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Únětice PJ19,3418,7019,342015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Štěnovický Borek PJ18,6119,3819,382014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Štěnovický Borek PJ18,2319,4519,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Daměnice BN--19,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bučí PS19,6218,3919,622008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Poděvousy DO18,6819,6419,642008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Štěnovický Borek PJ19,5719,6519,652015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dvorce TA19,6717,9919,672015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chotíkov PS18,9019,7019,702012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Broumy BE--19,712018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Únětice PJ19,7819,1719,782012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 24 05.09.2014 11:44
 Lukáš Nosek  17 ** 22 05.09.2014 20:21
 Zdeněk Maršík  17 ** 19 02.09.2014 16:34
 Vlastimil Žák  17 ** 14 27.08.2014 22:01
 Petr Kropáč  17 ** 6 05.09.2014 06:54
 Hana Jarolímková  16 ** 0 07.09.2014 00:10
 Honza Adamec  17 ** 0 06.09.2014 07:43
 Radek Troch  17 ** 0 25.08.2014 20:14


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Maršík  18 ** 6 02.09.2014 16:33
 Petr Kropáč  17 ** 0 05.09.2014 06:54
 Hana Jarolímková  17 ** 0 07.09.2014 00:11
 Honza Adamec  17 ** 0 06.09.2014 07:44
 Vlastimil Žák  18 ** 0 27.08.2014 22:01
 Radek Troch  18 ** 0 25.08.2014 20:14
 Michal Matějíček  18 ** 0 05.09.2014 11:44
 Lukáš Nosek  18 ** 0 05.09.2014 20:21

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

17,35https://youtu.be/TctA9gRpb60 Karel Boukal

Žebnice - Muži

18,47https://youtu.be/fdqXxkXgZD4 Pavel Stuš

Robčice - Muži

19,74https://youtu.be/NaMsYtk1dws Lukáš Nosek

- - Muži

NPhttps://youtu.be/_ny7aGK3HJI Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/31 Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce
ZČHL
2009/08/16 Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce
ZČHL
2010/08/29 Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce
ZČHL
2012/05/05 Bezděkově pod Třem., Tréninkový Camp 2012
-
2012/08/25 Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce
ZČHL
2013/09/07 Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce
ZČHL
2014/09/07 Bezděkov pod Třemšínem, O Brdský pohár
ZČHL
2015/08/16 Bezděkov pod Třemšínem, O Brdský pohár
ZČHL
2018/08/05 Bezděkov pod Třemšínem, O pohár SDH Bezděkov pod Třemšínem
BL
Kdy Kde Liga


Komentáře