Oponešice 2019 - O pohár SDH Oponešice

Liga: JOL
Místo: Oponešice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 29. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Josef Navrátil
Telefon:  728 877 574

Začátek rezervace: 15. 06. 2019 13:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 00:00
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Miroslav Jelínek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oponesice-10512.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI14,8414,6614,842013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,0414,8215,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hornice TR15,2415,2715,272013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Oponešice TR15,3215,0515,322013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Želetava TR15,5916,2316,232013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kněžice TR16,8216,5716,822013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radotice TR16,8515,6816,852013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horky TR16,9115,9516,912013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR17,1117,0117,112013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radkovice u Budče TR17,8319,1519,152013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budeč JH19,0919,2619,262013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Komárovice TR20,9220,8120,922013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladoňovice TR20,9921,3621,362013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Budkov TRNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dešná JHNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Police TRNP16,55NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranín TRNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,2017,8417,842015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vítonice ZN18,0017,6818,002013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR18,3518,4518,452015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR18,1018,4618,462013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladoňovice TR18,4318,6418,642013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6119,0619,062015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,6119,2819,282013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bačice TR19,3118,9319,312015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Netín ZR18,9119,5019,502018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR19,5318,2919,532018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Petrovice TR19,5618,0719,562015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radonín TR19,5919,2719,592015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stařeč TR18,8420,0020,002015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,7920,0620,062015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrotovice TR19,3420,1020,102015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pavlov ExperimentZR19,8320,1120,112018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velké MeziříčíZR20,8520,1420,852018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budkov TR20,7821,1221,122013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stařeč TR18,2823,0823,082018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stará Říše JI23,9518,2023,952018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Říše JI24,5318,4824,532013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslibořice TR27,5422,0127,542015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipník TR27,8927,1427,892015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vratěnín ZN32,7923,0232,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladoňovice TRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Oponešice hřiště, Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B
-
2015/05/30 Oponešice, O pohár starosty SDH
TRL
2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH
ŽL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga