Liga: | ZČHL |
Místo: | Nevřeň |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 20. 08. 2023 10:00 |
Kontakt: | Pavel Sova |
Telefon: | 775655463 |
Začátek rezervace: | 06. 08. 2023 19:00 |
Konec rezervace: | 20. 08. 2023 10:00 |
Začátek tipování: | 20. 08. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 20. 08. 2023 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-12875.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bezdědovice | ST | Josef Motyka | ||
2 | 2 | Zahorčice | KT | Josef Kolář | ||
3 | 3 | Bolkov | PJ | Vladimír Štýs | ||
4 | 4 | Horní Kamenice | DO | Vlastimil Žák | ||
5 | 5 | Únětice 1911 | PJ | Ondřej Kail | ||
6 | 6 | Hlubyně | PB | Jiří Novotný | ||
7 | 7 | Dehtín | KT | Petra Placatková | ||
8 | 8 | Mokrouše | PJ | Lukáš Matouš | ||
9 | 9 | Mochtín | KT | Petr Kanta | ||
10 | 10 | Horní Lukavice | PJ | Jan Hůla | ||
11 | 11 | Žebnice | PS | Michal Bulín | ||
12 | 12 | Stýskaly | PS | Václav Švíka | ||
13 | 13 | Štítary | DO | Miroslav Žáček | ||
14 | 14 | Želčany | PJ | Václav Kasl | ||
15 | 15 | Únětice 1911 | "B" | PJ | Ondřej Kail | |
16 | 16 | Štěnovický Borek | PJ | Jan Albl | ||
17 | 17 | Nebílovy | PJ | Zbyněk Šebek | ||
18 | 18 | Robčice | PJ | Radek Růt | ||
19 | 19 | Útušice | PJ | Zdeněk Dědek | ||
20 | 20 | Obora | PS | Kryštof Ramajzl | ||
21 | 26 | Štichovice | PS | Vojtěch Blažek | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Únětice 1911 | PJ | Ondřej Kail | ||
2 | 2 | Dehtín | KT | Petra Placatková | ||
3 | 3 | Štěnovický Borek | PJ | Jan Albl | ||
4 | 4 | Žákava | PJ | Lucie Horová | ||
5 | 5 | Štítary | DO | Martina Hradecká | ||
6 | 6 | Želčany | PJ | Václav Kasl | ||
7 | 7 | Hradec | PJ | Aneta Píchová | ||
8 | 8 | Úněšov | PS | Josef | ||
9 | 17 | Lužná | RA | Tereza Říhová | ||
10 | 18 | Poděvousy | DO | Vladimír Štýs |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/08/23 | Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH (2B) | |
2016/02/06 | Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU | |
2017/02/11 | Nevřeň, ICE CUP 2017 | |
2017/08/19 | Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH | |
2018/02/10 | Nevřeň, ICE CUP 2018 | |
2018/07/07 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2018/08/18 | Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B) | |
2019/02/09 | Nevřeň, Zimní pohár | |
2019/06/29 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2020/02/08 | Nevřeň, Zimní pohár | |
2021/07/04 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2022/07/02 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2023/02/11 | Nevřeň, ICE CUP | |
2023/08/20 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2024/02/10 | Nevřeň, Zimní pohár #pětdevět | |
2024/05/25 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
2024/06/30 | Štítary, O pohár starosty SDH Štítary | |
2024/07/20 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | |
2024/07/21 | Poděvousy, O pohár Víti Veselého | |
2024/07/27 | Robčice, O pohár obce Robčice | |
2024/07/28 | Buková, O pohár Srnčiho vrchu | |
2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
2024/08/04 | Stýskaly, Stýskalský víkend | |
2024/08/17 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | |
2024/08/18 | Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH | |
2024/08/31 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | |
Kdy | Kde | Liga |