Liga: | - |
Místo: | Myslibořice |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 04. 10. 2015 12:30 |
Kontakt: | Roman Benda |
Telefon: | 602 481 607 |
Začátek rezervace: | 20. 09. 2015 12:30 |
Konec rezervace: | 04. 10. 2015 12:30 |
Začátek tipování: | 04. 10. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 10. 2015 00:00 |
Zadal: | Roman Benda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | neurčeno |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
SDH Myslibořice Vás srdečně zve na
OTEVŘENÍ NOVÉ ZÁKLADNY
Soutěž se koná v neděli 4.10.2015 ve sportovním areálu u ZŠ od 12.30, přijeďte si otestovat novou asfaltovou základnu o rozměrech 7,20x19 m.
Startovné: 200 Kč.
Pravidla: soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy - platné od 1. 1. 2012 (Soubor předpisů SH ČMS - 1/17-2011) a v souladu se Statutem OLHS okresu Třebíč platným od 1. 5. 2013.
Povoleny hadice dle EXTRALIGY ČR v PÚ, bez použití přetlakového ventilu, možno použít pojistky, elektronická časomíra SDH Myslibořice, sklopné terče.
Dráha travnatá, základna i náběh asfalt
Pořadí: dle rezervace na Firesportu, poté dle příjezdu
Kategorie: ženy 2B, muži 3B.
Výhry: první 3 družstva v obou kategoriích poháry, do 5. místa finanční odměny, do 10. místa věcné ceny.
Bude zajištěno bohaté občerstvení, přijeďte si zazávodit na jednu z posledních soutěží v letošním roce, SDH Myslibořice se těší na Vaši účast. Kontakt: Roman Benda 602 481 607
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysliborice-7124.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Myslibořice | TR | Roman Benda | ||
2 | 2 | Střížov | JI | Petr Kabátek | ||
3 | 4 | Výčapy | TR | Michal Svoboda | ||
4 | 5 | Jaroměřice nad Rokytnou | TR | Milan Urbánek | ||
5 | 6 | Příložany | TR | Jarda Blatný | ||
6 | 7 | Horní Lhotice | TR | Radek Staněk | ||
7 | 8 | Radonín | TR | Honza Kovář | ||
8 | 9 | Litovany | TR | Tomáš Juřena | ||
9 | 10 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
10 | 11 | Kněžice | TR | Rosťa Neuwirth | ||
11 | 12 | Nárameč | TR | Petr Pavlík | ||
12 | 13 | Třebelovice | TR | Josef Bulíček | ||
13 | 14 | Trnava | TR | Pavel Hnízdil | ||
14 | 15 | Kamenná | TR | Jakub Procházka | ||
15 | 16 | Krahulov | TR | Alena Hekerlová | ||
16 | 17 | Petrovice | B | TR | Jakub Jeřábek | |
17 | 18 | Krasonice | JI | Lukáš Pivonka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Myslibořice | TR | Roman Benda | ||
2 | 2 | Jaroměřice nad Rokytnou | TR | Milan Urbánek | ||
3 | 3 | Dolní Vilémovice | TR | Hana Máchalová | ||
4 | 4 | Krahulov | TR | Alena Hekerlová | ||
5 | 5 | Myslibořice | Greeners | TR | Roman Benda | |
6 | 6 | Výčapy | TR | Vít Svoboda | ||
7 | 7 | Petrovice | TR | Lenka Lindušková | ||
8 | 8 | Nárameč | TR | Petr Pavlík |