Liga: | MPMHJ |
Místo: | Chropyně |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 04. 05. 2024 13:00 |
Kontakt: | Sedlařík V. |
Telefon: | 777 621 611 |
Začátek rezervace: | 20. 04. 2024 20:00 |
Konec rezervace: | 03. 05. 2024 20:00 |
Začátek tipování: | 04. 05. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 05. 2024 00:00 |
Zadal: | admin MPPU |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Požární útok na 3B pravidla Moravského poháru MHJ
nástup v 13.00
start prvního družstva v 13.15
Povrch: travnatý
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Kategorie: muži, ženy, 35 +
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-14004.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Chropyně | KM | admin MPPU | ||
2 | 2 | Starý Jičín | NJ | Jakub Adámek | ||
3 | 3 | Velká (Hranice III) | PR | Ondřej Hlavinka | ||
4 | 4 | Zahnašovice | KM | Petr Kropáč | ||
5 | 5 | Medlov | KM | SDH Medlov | ||
6 | 6 | Bělotín | PR | Ondřej Hlavinka | ||
7 | 9 | Tršice | OL | Zdeněk Gregor | ||
8 | 10 | Hoštice | KM | Antonín Novák | ||
9 | 11 | Seloutky | PV | Ivo Doležel | ||
10 | 12 | Olšovec | PR | Aneta Staňková | ||
11 | 13 | Zborovice | KM | Petra Plachá | ||
12 | 14 | Želeč | PV | Martin | ||
13 | 15 | Hrabůvka | PR | Honza | ||
14 | 16 | Roštění | KM | SDH Roštění | ||
15 | 20 | Všemina | ZL | Dzidza Dzidza | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Litenčice | KM | Martina Maliňáková | ||
2 | 2 | Zborovice | KM | Petra Plachá | ||
3 | 3 | Karolín | KM | Karolína Malenovská | ||
4 | 4 | Blatec | OL | Zuzana Janečková | ||
5 | 5 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
6 | 6 | Tršice | OL | Zdeněk Gregor | ||
7 | 7 | Výkleky | Muži 35+ | PR | Michaela Zdařilová | |
8 | 8 | Určice | Ženy | PV | vaša mirvald | |
9 | 9 | Seloutky | PV | Kateřina Skládalová | ||
10 | 10 | Rychlov | Muži 35+ | KM | Petr Řeháček | |
11 | 11 | Roštění | Ženy | KM | SDH Roštění | |
12 | 12 | Dub nad Moravou | OL | Lucie Smékalová | ||
13 | 13 | Střítež nad Ludinou | PR | Nikola Lukšíková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Počenice - Fotbalové hřiště, 4. kolo Moravského poháru | |
2024/07/13 | Uhřičice -fotbalové hřiště, 5. kolo MP-memorial V, Baďury | |
2024/07/28 | Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru | |
2024/08/17 | Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru | |
2024/08/24 | Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru | |
2024/09/07 | Výkleky, 9. kolo Moravského pháru | |
Kdy | Kde | Liga |