Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Tatobity | SM | 15,03 | 15,03 | 14,69 | |
2. | Chyjice | JC | 15,27 | 15,27 | 14,88 | |
3. | Karlinky | LI | 15,44 | 15,44 | 15,44 | |
4. | Pěnčín | JN | 15,58 | 14,98 | 15,58 | |
5. | Krásná Ves | MB | 15,94 | 15,94 | 15,45 | |
6. | Velké Hamry | JN | 15,95 | 15,95 | 15,40 |
|
7. | Příchovice | JN | 16,14 | 16,14 | 16,13 | |
8. | Janův Důl | LI | 16,47 | 16,47 | 16,00 | |
9. | Malá Skála | JN | 16,60 | 16,52 | 16,60 | |
10. | Škodějov | SM | 16,76 | 16,76 | 16,24 | |
11. | Hradčany | LI | 16,78 | 16,16 | 16,78 | |
12. | Tanvald Šumburk | JN | 16,90 | 16,33 | 16,90 | |
13. | Jílové u Držkova | JN | 17,83 | 17,83 | 17,44 | |
14. | Košťálov | SM | 19,96 | 15,84 | 19,96 | |
15. | Koberovy | JN | 30,73 | 29,95 | 30,73 | |
16. | Jeřmanice | LI | 33,20 | 33,20 | 33,12 | |
17. | Nová Ves | LI | NP | NP | NP | |
17. | Frýdštejn | JN | NP | NP | NP | |
17. | Mělník Blata | ME | NP | NP | NP | |
17. | Křížkový Újezdec | PH | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | SM | 16,94 | 16,68 | 16,94 | |
2. | Jeřmanice | LI | 17,60 | 17,31 | 17,60 | |
3. | Malá Skála Béčko | JN | 17,78 | 17,78 | 17,40 | |
4. | Libuň | JC | 18,63 | 18,63 | 18,35 | |
5. | Zlatá Olešnice | JN | 19,22 | 18,62 | 19,22 | |
6. | Karlinky | LI | 19,36 | 19,07 | 19,36 | |
7. | Raspenava | LI | 19,47 | 19,47 | 18,15 | |
8. | Vesec | SM | 24,63 | 24,63 | 23,29 | |
9. | Kosořice | MB | 27,11 | 25,13 | 27,11 | |
10. | Příchovice | JN | NP | NP | NP | |
10. | Koberovy | JN | NP | 25,72 | 25,60 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Janův Důl | LI | 19,85 | 19,84 | 19,85 | |
2. | Hradčany | LI | 20,40 | 20,16 | 20,40 | |
3. | Mělník Blata | ME | 20,61 | 20,61 | 19,71 | |
4. | Křížkový Újezdec | PH | 20,90 | 20,90 | 20,77 | |
5. | Nová Ves | LI | 20,98 | 20,98 | 20,64 | |
6. | Příchovice | JN | 21,10 | 21,08 | 21,10 | |
7. | Karlinky | LI | 21,81 | 21,39 | 21,81 | |
8. | Koberovy | JN | 53,34 | 52,35 | 53,34 | |
9. | Škodějov | SM | NP | NP | NP | |
9. | Jeřmanice | LI | NP | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | SM | 20,19 | 20,19 | 20,07 | |
2. | Rozstání | LI | 21,58 | 21,48 | 21,58 | |
3. | Sukorady | JC | 22,35 | 22,35 | 20,73 | |
4. | Dalešice | JN | 25,79 | 25,79 | 25,66 | |
5. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | LI | 26,29 | 24,31 | 26,29 | |
6. | Janov nad Nisou | JN | 28,97 | 27,67 | 28,97 | |
7. | Smržovka | JN | 38,24 | 38,00 | 38,24 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Komentáře