Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhluderov/ |
Kdy: | 22. 08. 2020 21:00 |
Kontakt: | Navrátil Pavel, SDH Ludéřov |
Telefon: | 732 507 699 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | ONL |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | BR | 14,57 | 14,57 | 14,54 | |
2. | Ratiboř | VS | 14,60 | 14,60 | 14,59 | |
3. | Olšany u Prostějova | PV | 15,46 | 15,46 | 15,04 | |
4. | Pavlov-výběr | SU | 15,56 | 15,35 | 15,56 | |
5. | Haňovice | OL | 15,75 | 15,75 | 15,64 | |
6. | Bílovice | PV | 15,81 | 15,81 | 15,41 | |
7. | Čechy pod Kosířem | PV | 16,07 | 15,58 | 16,07 | |
8. | Ludéřov | OL | 16,09 | 15,81 | 16,09 | |
9. | Chválkovice | OL | 16,14 | 16,14 | 15,86 | |
10. | Kosov | SU | 16,50 | 16,42 | 16,50 | |
11. | Radíkov | OL | 16,58 | 15,36 | 16,58 | |
12. | Nová Dědina | OL | 16,63 | 16,45 | 16,63 | |
13. | Domamyslice Dvojka | PV | 16,67 | 15,29 | 16,67 | |
14. | Cholina | OL | 16,89 | 16,89 | 15,63 | |
15. | Dub nad Moravou | OL | 17,20 | 17,08 | 17,20 | |
16. | Mladeč | OL | 17,33 | 16,64 | 17,33 | |
17. | Zborovice | KM | 17,67 | 17,67 | 17,45 | |
18. | Třeština | SU | 18,03 | 16,42 | 18,03 | |
19. | Seloutky | PV | 18,30 | 18,30 | 17,37 | |
20. | Měrotín | OL | 19,58 | 19,58 | 18,86 | |
21. | Těšetice Ratašice | OL | 20,07 | 18,28 | 20,07 | |
22. | Kožušany | OL | 20,29 | 16,69 | 20,29 | |
23. | Otinoves | PV | 22,11 | 15,59 | 22,11 | |
24. | Vojnice | OL | 30,91 | 30,91 | 25,97 | |
25. | Blatec | OL | 46,25 | 46,25 | 19,57 | |
26. | Bezděčí u Trnávky | SY | NP | NP | 17,30 | |
27. | Olešnice X | OL | NP | NP | NP | |
28. | Krasice - Prostějov | PV | NP | 28,12 | NP | |
29. | Kokory | PR | NP | NP | NP | |
30. | Tošodry fire team | NJ | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechy pod Kosířem | PV | 18,28 | 18,20 | 18,28 | |
2. | Šumvald | OL | 19,24 | 18,09 | 19,24 | |
3. | Dolní Libina | SU | 20,13 | 18,88 | 20,13 | |
4. | Haňovice | OL | 20,44 | 17,74 | 20,44 | |
5. | Blatec | OL | 20,65 | 18,69 | 20,65 | |
6. | Cholina | OL | 20,69 | 20,30 | 20,69 | |
7. | Pavlov | SU | 20,93 | 18,27 | 20,93 | |
8. | Dub nad Moravou | OL | 21,13 | 21,11 | 21,13 | |
10. | Kosov | SU | 21,45 | 18,39 | 21,45 | |
11. | Velký Týnec | OL | 22,17 | 22,17 | 21,90 | |
12. | Měrotín | OL | 25,62 | 17,87 | 25,62 | |
13. | Vojnice | OL | 30,43 | 30,43 | 22,10 | |
14. | Soběsuky B | PV | 33,47 | 31,70 | 33,47 | |
15. | Krasice - Prostějov | PV | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/04 | Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána" | |
2016/07/30 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B | |
2017/05/06 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2017/07/29 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2018/05/05 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2018/07/28 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2019/05/04 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2019/07/27 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2020/07/25 | ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B | |
2020/08/22 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2021/07/31 | Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B | |
2022/07/30 | Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B | |
2023/05/06 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2023/07/29 | Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B | |
2024/05/04 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře