Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 05. 2019 14:00 |
Kontakt: | Markéta Medviďová |
Telefon: | 724 185 766 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosmonosy | MB | 16,86 | 16,86 | 16,78 | |
2. | Pšánky | HK | 17,02 | 16,91 | 17,02 | |
3. | Dubenec | TU | 17,04 | 16,97 | 17,04 | |
4. | Obrubce | MB | 17,45 | 17,19 | 17,45 | |
5. | Jirkov | JN | 17,75 | 17,59 | 17,75 | |
6. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 18,58 | 17,61 | 18,58 | |
7. | Zlatá Olešnice | JN | 18,79 | 17,24 | 18,79 | |
8. | Břehy | MB | 19,40 | 19,33 | 19,40 | |
9. | Velké Hamry | JN | 19,88 | 19,88 | 18,52 | |
10. | Košťálov | SM | 21,81 | 21,81 | 18,19 | |
11. | Jílové u Držkova | JN | 21,92 | 21,92 | 18,39 | |
12. | Renmotor Jinolice | JC | 22,35 | 15,86 | 22,35 | |
13. | Olešnice | SM | 30,12 | 30,12 | 28,04 | |
14. | Malá Skála | JN | 31,71 | 31,71 | 31,69 | |
15. | Sychrov | MB | 32,38 | 32,38 | 32,10 | |
16. | Dobšín Kamenice Kamenice | MB | 33,58 | 33,26 | 33,58 | |
17. | Těpeře | JN | 62,38 | 62,38 | 59,87 | |
18. | Lučany nad Nisou | JN | NP | NP | NP | |
18. | Tatobity | SM | NP | 16,45 | NP | |
18. | Veselá | MB | NP | NP | NP | |
18. | Dneboh | MB | NP | 21,17 | NP | |
18. | Frýdštejn | JN | NP | NP | NP | |
18. | Krásná Ves | MB | NP | NP | NP | |
18. | Chyjice | JC | NP | 17,71 | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katusice | MB | 17,20 | 17,11 | 17,20 | |
2. | Košťálov | SM | 17,55 | 17,09 | 17,55 | |
3. | Jeřmanice | LI | 18,14 | 18,14 | 18,08 | |
4. | Kosmonosy | MB | 18,19 | 18,17 | 18,19 | |
5. | Sychrov A | MB | 18,27 | 18,27 | 18,17 | |
6. | Sychrov B | MB | 19,25 | 19,25 | 18,75 | |
7. | Dlouhá Ves | RK | 22,39 | 22,39 | 18,94 | |
8. | Malá Skála Béčko | JN | 23,80 | 23,80 | 20,04 | |
9. | Bratříkov | JN | NP | NP | 20,03 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 10.05.2019 20:12 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Michal Matějíček | 17 ** | 23 | 10.05.2019 20:13 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Obrubce - Muži | 17,45 | https://youtu.be/tXok_-pHEg8 | Pepa Adam | |
Jirkov - Muži | 17,75 | https://youtu.be/WJquk16ydZY | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře