Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 15,57 | - | - | |
2. | Teplice Pěkný Jakub | TP | 15,60 | - | - | |
3. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 15,83 | - | - | |
4. | Juřinka Šuba Radek | VS | 15,98 | - | - | |
5. | Karolinka Sklárny Gášek Jan | VS | 16,02 | - | - | |
6. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 16,08 | - | - | |
7. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 16,17 | - | - | |
8. | Ostrava Dopirák David | OV | 16,22 | - | - | |
9. | Hradec Králové Paulíček Jakub | HK | 16,32 | - | - | |
10. | Francova Lhota Chmela Radek | VS | 16,45 | - | - | |
11. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 16,46 | - | - | |
12. | Nepolisy Zhříval Jan | HK | 16,54 | - | - | |
13. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 16,69 | - | - | |
14. | Zbožnov Divoš Václav | CR | 16,71 | - | - | |
15. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 16,77 | - | - | |
16. | Petrovice kováč Petr | BK | 16,99 | - | - | |
17. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 17,05 | - | - | |
18. | Kostomlátky Zajan Jakub | NB | 17,08 | - | - | |
19. | Ivanovice na Hané Urbánek tomáš | VY | 17,13 | - | - | |
20. | Morašice Škodný Jiří | SY | 17,26 | - | - | |
21. | Nová Ves pod Pleší Jánský petr | PB | 17,34 | - | - | |
22. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 17,37 | - | - | |
23. | Těškovice Krayzel Matěj | OP | 17,38 | - | - | |
24. | Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan | PB | 17,43 | - | - | |
25. | Hartmanice Pachovský Petr | SY | 17,54 | - | - | |
26. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 17,58 | - | - | |
27. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 17,66 | - | - | |
28. | Vilémov Růžička Vojtěch | DC | 17,69 | - | - | |
29. | Obora Barák Ondřej | BK | 17,73 | - | - | |
30. | Kúty Pavelka Jakub | SE | 17,76 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 17,28 | - | - | |
2. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 17,51 | - | - | |
3. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 17,60 | - | - | |
4. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,76 | - | - | |
5. | Petrovice Janičková Adriana | BK | 17,84 | - | - | |
6. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 17,96 | - | - | |
7. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 18,04 | - | - | |
8. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 18,05 | - | - | |
9. | Český Těšín Machalová Veronika | KA | 18,13 | - | - | |
10. | Štěpánov Hrouzková Andrea | OL | 18,19 | - | - | |
11. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 18,27 | - | - | |
12. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 18,31 | - | - | |
13. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 18,36 | - | - | |
14. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 18,40 | - | - | |
15. | Kvasiny Kulštejnová Tereza | RK | 18,67 | - | - | |
16. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 18,78 | - | - | |
17. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 18,89 | - | - | |
18. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 18,95 | - | - | |
19. | Poniklá Butulová Dana | SM | 19,06 | - | - | |
20. | Klučov Čiháková Jana | KO | 19,07 | - | - | |
21. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 19,18 | - | - | |
22. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 19,19 | - | - | |
23. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 19,21 | - | - | |
24. | Dolní Měcholupy Horynová Magdalena | AB | 19,33 | - | - | |
25. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 19,39 | - | - | |
26. | Kúty Bolfová Erika | SE | 19,43 | - | - | |
27. | Bozkov Kafková Lucie | SM | 19,53 | - | - | |
28. | Jevíčko Skácelová Lucie | SY | 19,73 | - | - | |
29. | Morkovice Jarošová Adéla | KM | 19,77 | - | - | |
30. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 19,88 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
1996/08/18 |
Kamenec, SY, O pohár starosty obce |
EXČR |
1997/08/17 |
Kamenec, SY, O pohár starosty obce |
EXČR |
1998/08/15 |
Kamenec, SY, O pohár starosty obce |
EXČR |
1999/08/15 |
Kamenec, SY, O pohár starosty obce |
EXČR |
2003/08/16 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2004/08/14 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerni stovka |
ČP |
2005/08/13 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2006/08/12 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2007/08/11 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2008/08/09 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2009/08/08 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2010/08/07 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2011/08/06 |
Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka |
ČP |
2013/08/10 |
Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky |
ČP |
2014/08/09 |
Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky |
ČP |
2014/08/10 |
Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce Kamenec u Poličky |
- |
2015/08/15 |
Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky |
ČP |
2015/08/16 |
Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec |
- |
2016/08/13 |
Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky |
ČP |
2018/08/11 |
Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky |
FSCR |
2018/08/12 |
Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec |
FSCR |
2019/08/11 |
Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec |
FSCR |
2023/08/06 |
Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce |
OLSY |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře