Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | St 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nevcehle | 135 | 16,23 | JI | 20 | |
2. | Mladoňovice | 132 | 15,54 | TR | 11 | |
3. | Krasonice | 115 | 14,66 | JI | 15 | |
4. | Dešná B | 112 | 15,35 | JH | 13 | |
5. | Hornice | 96 | 16,63 | TR | 17 | |
6. | Police | 89 | 15,76 | TR | 4 | |
7. | Mysletice | 64 | 15,97 | JI | 10 | |
8. | Kostníky | 56 | 16,44 | TR | 6 | |
-. | Třebelovice | 56 | 16,75 | TR | 7 | |
-. | Blatnice | 56 | 16,84 | TR | 5 | |
11. | Budeč | 52 | 16,00 | JH | - | 0 |
12. | Petrovice B | 43 | 16,92 | TR | - | 0 |
13. | Krotějov Sport | 35 | 16,27 | TA | - | 0 |
14. | Čechtín | 34 | 17,15 | TR | 0 | |
15. | Sedlatice | 20 | 17,17 | JI | - | 0 |
16. | Radostín nad Oslavou | 17 | 16,74 | ZR | - | 0 |
17. | Stará Říše | 15 | 16,92 | JI | - | 0 |
18. | Batelov | 13 | 18,99 | JI | 8 | |
19. | Rácovice | 12 | 20,01 | TR | - | 0 |
20. | Kámen | 10 | 17,29 | HB | - | 0 |
21. | Žižkovo Pole B | 9 | 18,75 | HB | 9 | |
22. | Střížov | 8 | 18,73 | JI | 1 | |
23. | Dolní Němčice | 7 | 18,38 | JH | - | 0 |
24. | Olešná | 6 | 19,15 | HB | - | 0 |
25. | Únanov | 5 | 18,46 | ZN | - | 0 |
-. | Urbanov | 5 | 19,54 | JI | - | 0 |
27. | Lesná | 4 | 18,48 | ZN | - | 0 |
28. | Kouty | 3 | 21,18 | TR | 3 | |
29. | Střížov B | 2 | 22,74 | JI | 2 | |
30. | Lesná | 1 | 39,43 | TR | - | 0 |
31. | Lhotice | 0 | 17,40 | TR | - | 0 |
-. | Sedlatice B | 0 | 17,54 | JI | - | 0 |
-. | Strachoňovice | 0 | 18,00 | JI | - | 0 |
-. | Český Rudolec | 0 | 18,19 | JH | - | 0 |
-. | Pohled | 0 | 18,58 | HB | - | 0 |
-. | Panská Lhota | 0 | 20,02 | JI | - | 0 |
-. | Budíkovice | 0 | NP | TR | - | 0 |
-. | Sedlejov | 0 | NP | JI | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | St 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubov u Moravských Budějovic | 67 | 16,97 | TR | 0 | |
2. | Budišov | 54 | 16,72 | TR | 8 | |
3. | Kostníky | 48 | 18,33 | TR | 3 | |
4. | Nevcehle | 47 | 17,45 | JI | 2 | |
5. | Třebelovice | 20 | 19,26 | TR | - | 0 |
6. | Stará Říše | 18 | 17,29 | JI | - | 0 |
-. | Olešná | 18 | 17,98 | HB | 10 | |
8. | Petrůvky | 10 | 16,95 | TR | - | 0 |
9. | Boršov | 6 | 19,08 | JI | - | 0 |
-. | Kouty | 6 | 21,89 | TR | 6 | |
11. | Sedlejov | 5 | 21,00 | JI | - | 0 |
12. | Radonín | 4 | 17,85 | TR | - | 0 |
-. | Střížov | 4 | 24,34 | JI | 4 | |
14. | Batelov | 3 | 21,07 | JI | 1 | |
-. | Domamil | 3 | 21,33 | TR | - | 0 |
16. | Stařeč | 2 | 18,89 | TR | - | 0 |
17. | Strachoňovice | 1 | 18,90 | JI | - | 0 |
18. | Sedlejov B | 0 | 20,37 | JI | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: