Rok:

Výsledky ročníku 2010 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Br
3
Body
1. Sedlatice 179 17,00JI
20
20
13
53
2. Olešná 147 17,16HB
13
13
20
46
3. Předín 123 17,62TR
0
7
17
24
4. Dolní Němčice 91 17,23JH
5
1
3
9
5. Pavlov 90 17,58JI
4
4
-8
-. Boršov 90 17,61JI
6
9
7
22
7. Krasonice 84 17,65JI
3
17
11
31
8. Stará Říše 76 17,89JI
9
8
9
26
9. Petrovice 73 16,69TR
11
15
-26
10. Jakubov u Moravských Budějovic 64 17,96TR
0
10
0
10
11. Želetava 57 17,72TR
0
0
0
0
12. Kněžice 55 19,05TR
0
-
5
5
13. Urbanov 53 17,08JI
15
0
15
30
14. Horky 47 18,74TR
0
6
-6
15. Šašovice 41 19,01TR
0
0
6
6
16. Panská Lhota 37 17,90JI
8
-
10
18
17. Sedlejov B 27 18,20JI
0
0
1
1
18. Jindřichovice 24 19,11JI
0
0
0
0
19. Radonín 20 18,72TR--
4
4
20. Radkov 19 19,05JI
0
5
0
5
21. Petrovice B 15 17,14TR---0
22. Lavičky 13 18,48ZR
0
--0
-. Mladoňovice 13 19,94TR---0
24. Vranín 12 20,80TR
0
--0
25. Žďár 11 17,89JH
0
11
-11
26. Dolní Němčice B 10 18,85JH
0
0
0
0
27. Sedlejov 9 18,90JI
0
-
8
8
28. Maršovice 7 18,65ZR
7
--7
-. Heřmaneč 7 18,94JH-
2
-2
30. Pavlov B 5 19,60JI---0
31. Kamenice nad Lipou 3 19,38PE-
3
-3
-. Jestřebí 3 21,02BK--
0
0
33. Příseka 2 20,39JI--
2
2
34. Trnava 1 19,30TR
1
0
0
1
-. Rozseč 1 21,08JI---0
36. Nevcehle 0 17,19JI
0
--0
-. Radíkov 0 17,76PR
0
--0
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 18,38PB
0
--0
-. Podmoklany 0 18,67HB---0
-. Benetice 0 19,40TR---0
-. Dolní Smrčné 0 19,64JI---0
-. Kejžlice 0 19,72PE--
0
0
-. Lhotky C 0 19,74ZR
0
--0
-. Moravské Budějovice 0 19,81TR---0
-. Markvartice 0 20,02JI
0
-
0
0
-. Markvarec 0 20,49JH-
0
-0
-. Chlum 0 20,53TR---0
-. Bílý Kámen 0 20,55JI---0
-. Strachoňovice 0 21,08JI
0
--0
-. Kamenička 0 21,44JI---0
-. Český Rudolec 0 21,84JH-
0
-0
-. Mirošov 0 21,93JI
0
0
-0
-. Radotice 0 23,16TR---0
-. Nová Ves 0 23,31JI
0
-
0
0
-. Knínice 0 23,93JI---0
-. Bílý Kámen B 0 25,06JI---0
-. Lesonice 0 25,39TR---0
-. Tučapy 0 25,72TA
0
--0
-. Brtnice 0 25,90JI--
0
0
-. Nová Říše 0 28,08JI
0
--0
-. Český Rudolec B 0 28,17JH-
0
-0
-. Krasonice B 0 28,26JI---0
-. Drachkov 0 29,28ST
0
--0
-. Třeštice B 0 30,62JI
0
--0
-. Oponešice 0 36,10TR---0
-. Pavlov C 0 39,77JI---0
-. Budeč 0 NPJH---0
-. Markvartice B 0 NPJI
0
--0
-. Sokolí 0 NPTR---0
-. Křenovice 0 NPPR---0
-. Květinov 0 NPHB---0
-. Bítovánky 0 NPTR---0
-. Třeštice 0 NPJI
0
--0
-. Jestřebí 0 NPJI
0
--0
-. Pavlov D 0 NPJI---0
-. Kamenná 0 NPTR---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ne
1
Do
2
Br
3
Body
1. Radonín 60 18,46TR
10
0
8
18
2. Sedlejov 54 18,26JI
4
3
6
13
3. Boršov 47 18,54JI
3
10
0
13
4. Trnava 39 18,05TR
8
8
0
16
-. Rozseč 39 18,07JI
0
4
0
4
6. Předín 37 18,42TR
2
2
0
4
7. Nevcehle 36 16,78JI
0
-
0
0
8. Urbanov 22 19,21JI-
0
1
1
-. Jindřichovice 22 20,11JI
0
6
3
9
10. Výčapy 20 17,95TR
6
--6
11. Svatoslav 10 18,76TR--
4
4
12. Sedlatice 4 19,57JI---0
13. Ždírec nad Doubravou 3 20,28HB---0
14. Brtnice 2 21,15JI--
2
2
-. Markvartice 2 21,59JI
1
--1
16. Kamenice nad Lipou 1 22,82PE-
1
-1
17. Benetice 0 20,03TR---0
-. Radíkov 0 26,25PR
0
--0
-. Šašovice 0 28,02TR---0
-. Nová Ves 0 36,92JI
0
--0
-. Nová Říše 0 39,22JI
0
--0
-. Třeštice 0 49,65JI
0
--0


Celkem se účastnilo:  98 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: