Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Br
1
Ne
2
Body
1. Urbanov 166 16,75JI
15
15
30
2. Dolní Němčice 131 17,23JH
20
11
31
3. Sedlatice 128 17,32JI
8
15
23
4. Krasonice 92 16,88JI
10
0
10
5. Želetava 89 17,48TR
1
0
1
6. Předín 88 17,26TR
0
0
0
7. Olešná 77 17,03HB
13
7
20
8. Jakubov u Moravských Budějovic 74 17,15TR
0
1
1
9. Nevcehle 73 16,52JI-
20
20
10. Sedlejov B 68 17,43JI
11
0
11
11. Boršov 63 17,46JI
0
0
0
12. Lavičky 56 16,91ZR
17
17
34
13. Sedlejov 47 17,17JI
9
5
14
14. Pavlov 43 16,81JI
0
0
0
15. Panská Lhota 36 17,37JI
0
-0
16. Stará Říše 35 17,50JI
7
0
7
-. Radkov 35 18,61JI
5
0
5
18. Kněžice 34 18,20TR
4
0
4
19. Horky 32 18,55TR
6
0
6
20. Strachoňovice 23 18,59JI
3
0
3
21. Radonín 22 18,38TR
0
-0
22. Šašovice 15 18,41TR
0
0
0
23. Jindřichovice 12 17,66JI--0
24. Hluboké 11 17,77TR--0
25. Čechtín 10 17,51TR-
10
10
-. Markvarec 10 18,14JH--0
27. Chotěmice 9 17,57TA-
9
9
28. Trnava 8 17,62TR-
8
8
-. Benetice 8 18,05TR--0
-. Stanoviště 8 18,54BO-
0
0
-. Nová Ves u Světlé 8 18,81HB-
0
0
32. Nová Ves u Světlé B 5 19,19HB--0
33. Vranín 2 19,47TR-
0
0
-. Brtnice 2 21,35JI
2
-2
35. Heřmaneč 1 19,76JH--0
-. Dolní Němčice B 1 22,74JH--0
-. Kamenná 1 22,84TR--0
38. Petrovice 0 17,68TR-
0
0
-. Žďár 0 17,90JH-
0
0
-. Kejžlice 0 18,04PE--0
-. Dvorce 0 18,12TA-
0
0
-. Budíkovice 0 18,48TR--0
-. Sokolí 0 18,50TR-
0
0
-. Květinov 0 19,21HB-
0
0
-. Dolní Smrčné 0 19,49JI
0
-0
-. Podmoklany 0 19,57HB--0
-. Chrbonín 0 20,09TA-
0
0
-. Svatoslav 0 20,71TR--0
-. Komárovice 0 20,77TR--0
-. Markvartice 0 22,01JI-
0
0
-. Uhřínovice 0 22,06JI
0
-0
-. Dobroutov 0 22,57JI--0
-. Přibyslavice 0 23,82TR--0
-. Luka nad Jihlavou 0 24,00JI
0
-0
-. Mladoňovice 0 25,04TR--0
-. Bítovánky 0 25,79TR--0
-. Bítovánky B 0 27,48TR--0
-. Drachkov 0 27,73ST-
0
0
-. Bohušice 0 28,28TR--0
-. Jestřebí 0 28,38JI
0
-0
-. Budkov 0 30,29TR--0
-. Bílý Kámen 0 30,38JI--0
-. Nová Říše 0 31,62JI--0
-. Lesonice 0 32,71TR--0
-. Dačice I 0 34,14JH--0
-. Dolní Lažany 0 37,59TR--0
-. Rozseč 0 NPJI--0
-. Krasonice B 0 NPJI--0
-. Stanoviště B 0 NPBO--0
-. Stařeč 0 NPTR--0
-. Čechočovice 0 NPTR--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Br
1
Ne
2
Body
1. Radonín 71 17,03TR
10
3
13
2. Sedlejov 69 17,61JI
8
4
12
3. Rozseč 60 17,91JI
3
1
4
4. Boršov 42 17,37JI
6
0
6
5. Předín 33 18,96TR
4
0
4
6. Nevcehle 30 16,20JI-
10
10
7. Výčapy G 20 17,35KH--0
8. Výčapy 16 17,80TR-
6
6
9. Svatoslav 12 18,32TR--0
10. Vítonice 10 17,66ZN--0
11. Výčapy Q 8 17,17TR-
8
8
-. Nová Říše 8 20,91JI--0
13. Jindřichovice 7 20,79JI--0
14. Benetice 6 20,68TR--0
15. Sedlatice 3 21,37JI--0
-. Chlum 3 22,25TR--0
17. Trnava 2 18,45TR-
2
2
-. Přibyslavice 2 24,77TR--0
19. Kněžice 1 27,00TR--0
20. Chotěmice 0 19,33TA-
0
0
-. Budkov 0 22,56TR--0
-. Markvartice 0 27,12JI-
0
0
-. Luka nad Jihlavou 0 30,99JI
0
-0
-. Podmoklany 0 NPHB--0


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: