Daměnice 2014 - O pohár

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 07. 2014 12:00
Kontakt:   Lukáš Vítek
Telefon:  +420724342011
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdislavice A BN 15,35 15,35 14,43
2.  Načeradec A BN 15,89 15,79 15,89
3.  Dalovy A BN 16,00 15,80 16,00
4.  Jankov BN 16,06 16,06 14,58
5.  Bukovany BN 16,34 16,34 16,14
6.  Louňovice pod Blaníkem BN 16,53 16,26 16,53
7.  Tomice A BN 16,61 16,20 16,61
8.  Chýnov TA 16,66 16,63 16,66
9.  Záhoří A BN 17,26 17,26 17,12
10.  Sedmpány BN 17,51 17,51 16,61
11.  Buková PB 17,51 17,51 16,92
12.  Martinice BN 16,67 17,67 17,44
13.  Chářovice B BN 17,77 16,40 17,77
14.  Přibyšice BN 17,99 17,79 17,22
15.  Všechlapy BN 17,84 17,84 17,22
16.  Daměnice BN 17,86 16,52 17,86
17.  Křivsoudov BN 18,47 18,47 17,83
18.  Radětice PB 18,50 18,50 14,79
19.  Načeradec B BN 18,61 16,61 18,61
20.  Dalovy B BN 18,93 18,93 18,10
21.  Tomice B BN 19,28 19,28 19,09
22.  Chářovice A BN 19,67 19,03 19,67
23.  Bezděkov pod Třemšínem PB 19,72 15,95 19,72
24.  Malovice BN 19,87 18,97 19,87
25.  Odlochovice BN 20,73 20,73 20,44
26.  Zdislavice B BN 21,73 20,42 21,73
27.  Chmelná BN 22,31 22,31 18,37
28.  Střezimíř BN 21,56 21,56 18,37
29.  Chotčiny TA 27,52 27,52 26,87
30.  Drahňovice BN 28,53 28,53 26,34
31.  Miřetice BN 35,24 31,62 35,24
32.  Vračkovice BN DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Martinice BN 18,34 18,34 17,76
2.  Louňovice pod Blaníkem B BN 19,20 19,20 18,85
3.  Dalovy BN 19,36 19,36 19,29
4.  Načeradec BN 19,39 19,39 18,87
5.  Malovice BN 20,52 20,52 20,45
6.  Jankov BN 21,29 20,08 21,29
7.  Tomice A BN 22,26 22,26 22,03
8.  Všechlapy BN 28,43 23,39 28,43
9.  Daměnice A BN 31,15 31,15 17,41
10.  Louňovice pod Blaníkem A BN 32,99 32,39 32,99
11.  Střezimíř BN 34,85 34,85 34,55
12.  Daměnice B BN 39,43 39,43 35,79
13.  Tomice B BN 61,59 44,60 61,59

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dalovy BN15,7614,9715,762018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dalovy ABN--15,772015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Daměnice BN15,7815,3115,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ctiboř BN15,7815,3515,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nalžovice PB15,4215,8415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malovice BN15,8415,7415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Daměnice A BN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Louňovice pod Blaníkem A BN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dalovy A BN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Louňovice pod Blaníkem B BN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Louňovice pod Blaníkem B BN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Makov TA--20,032015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Sloup PZ--20,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Tomice BN18,2020,1920,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chýnov - Muži

16,66https://youtu.be/QngvS3CzAHg Jan Kainráth

Buková - Muži

17,51https://youtu.be/z6KKVUw_Zng Patrik Zvara

Chářovice - Muži

17,77https://youtu.be/QbzviODQlDk Milan Pádivý

Malovice - Muži

19,87https://youtu.be/wJf2pIBiRq0 Karel Trefil

Malovice - Ženy

20,52https://youtu.be/bwgbA8lD7zw Karel Trefil
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10097052

Kód: a10097052


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10097182

Kód: a10097182


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10097286

Kód: a10097286



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře