Chlumčany 2011 - XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 10. 2011 10:00
Kontakt:   Michal.Krieger@cz.lasselsberger.com
Telefon:  +420378022637
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Únětice PJ 14,80 14,80 15,50
2.  Chrášťany LT 15,02 15,50 15,02
3.  Horní Lukavice PJ 15,04 15,04 15,37
4.  Lhenice A TP 15,08 NP 15,08
5.  Hrobce LT 15,36 17,30 15,36
6.  Malinec PJ 15,37 15,37 16,25
7.  Želetava TR 15,56 15,56 16,14
8.  Vřeskovice KT 15,64 15,64 NP
8.  Horní Kamenice DC 15,64 15,64 16,48
10.  Bezděkov pod Třemšínem PB 15,67 15,67 16,85
11.  Strýčkovice DO 15,88 15,88 16,34
12.  Bolkov PJ 16,07 16,07 16,46
13.  Petrovice B TR 16,11 16,11 16,30
14.  Krchleby B DO 16,17 16,61 16,17
15.  Chrást PB 16,19 NP 16,19
16.  Honezovice PJ 16,20 16,69 16,20
17.  Štěnovický Borek PJ 16,23 16,23 16,84
18.  Žákava PJ 16,39 16,39 16,69
19.  Zálesí PJ 16,77 17,85 16,77
20.  Seč PJ 16,88 NP 16,88
21.  Radětice PB 17,05 22,71 17,05
22.  Krchleby A BN 17,19 17,89 17,19
23.  Chotíkov PS 17,25 22,21 17,25
24.  Brodeslavy PS 17,34 18,15 17,34
25.  Štítary DO 17,57 17,57 30,04
26.  Horní Hbity PB 17,73 22,47 17,73
27.  Doubravka PM 17,86 20,09 17,86
28.  Lhenice B PT 18,27 18,27 19,03
29.  Chlumčany Lass PJ 18,35 18,38 23,87
30.  Štěpánovice KT 18,54 18,54 NP
31.  Poděvousy DO 18,82 NP 18,82
32.  Petrovice A TR 19,32 19,32 NP
33.  Nýrsko KT 19,63 23,58 19,63
34.  Čelákovy PJ 21,90 NP 21,90
35.  Dnešice PJ 22,90 22,90 NP
36.  Útušice PJ 23,25 23,25 26,19
37.  Chlumčany PJ 23,51 23,51 27,36
38.  Soběkury PJ 30,55 30,55 NP
39.  Buková PB NP 18,52 NP
39.  Hubenov PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chválenice Z PJ 17,14 17,52 17,14
2.  Chrášťany Z LT 17,51 18,49 17,51
3.  Robčice Z PJ 17,59 NP 17,59
4.  Bezděkov pod Třemšínem Z PB 18,57 28,91 18,57
5.  Poděvousy Z DO 18,82 18,82 19,61
6.  Mrtník Z PS 19,77 NP 19,77
7.  Strýčkovice Z DO 20,18 20,18 20,73
7.  Únětice Z PJ 20,18 20,18 NP
9.  Srbice Z DO 20,58 21,05 20,58
10.  Lhenice Z TP 20,79 20,79 22,72
11.  Touchovice Z LN 20,80 NP 20,80
12.  Chotíkov Z PS 20,85 27,31 20,85
13.  Chlumčany Z PJ 23,65 23,65 NP
14.  Doubravka Z PM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST14,26NP14,262018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chářovice BN14,5214,2714,272018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA14,31NP14,312018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Únětice APJ14,3515,5814,352018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bezděkov pod Třemšínem PBNP14,4714,472018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice BN--14,592017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI14,6017,6114,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubyně PB--14,732017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Únětice PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Únětice PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krotějov TANP14,8514,852018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Únětice 1911PJ--14,872017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice ST--14,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žebnice PS14,9015,7914,902018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sedlčany PB15,4414,9514,952018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Kamenice DO--14,962017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Srbice DO15,4614,9714,972018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chrášťany LT23,1214,9814,982015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR15,0215,8015,022010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT15,5015,0215,022011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žebnice PS--15,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Buková PB15,04NP15,042018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Lukavice PJ15,0415,3715,042011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vřeskovice KT15,0717,3815,072010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chválenice Z PJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany Z LT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Robčice Z PJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hradec PJ--18,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Štěnovický Borek PJ--18,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chrášťany LT--18,042017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hradec PJ18,7618,0818,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Líchovy PB--18,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Poděvousy D DO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bezděkov pod Třemšínem Z PB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Líchovy PB19,0118,7418,742018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Štěnovický Borek PJ18,7619,6818,762018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zalužany PB18,7821,0318,782014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Poděvousy Z DO18,8219,6118,822011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Touchovice LN18,91-18,912015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Únětice PJ18,9422,1618,942018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Komentáře